Oficiālais sponsors kikboksa pasaules čempionam un Muai Tai cīkstonim Andrejam Kuļebinam

Andrejs Kuļebins ir esošais Muai Tai (Taizemes boksa) pasaules čempions, daudzkārtējs amatieru un profesionāļu turnīru uzvarētājs. Viņš ir arī pieredzējis Muai Tai treneris un Sporta Goda Meistars.

 •  

  Esošais pasaules čempions
  Pasaules Muai Tai Padome (WMC)

 •  

  Esošais pasaules čempions
  Pasaules Kikboksa Tīkls (WKN)

 • x25

  pasaules čempions
  (WKN, WMC, IFMA,
  WAKO, WMF, IPCC)

 • x4

  Eiropas čempions
  (WKN, IFMA)

 • x1

  Pasaules Cīņas Speļu uzvarētājs

Pakalpojumi un produkti, kurus nodrošina RoboMarkets Ltd, nav piemēroti visām investoru kategorijām.
RoboMarkets Ltd savus pakalpojumus ir paredzējuši pieredzējušiem klientiem ar augstu riska toleranci un stabilu finanšu situāciju.
Pakalpojumu piemērotība/pienācīgums tiks novērtēta uzņemšanas procesā.
Šis saturs ir nodrošināts tikai zīmola popularizēšanas nolūkam.

Precizitāte

Labiem atlētiem vajadzētu būt gan prasmīgiem situācijas analizētājiem, gan spējīgiem atrast labāko stratēģiju, lai to atrisinātu. Gatavojoties cīņai, cīkstonim ir jādomā par cīņas taktiku jau iepriekš, jāpēta pretinieks un jāizveido darbības plāns. Lai būtu veiksmīgi, viņiem ir jāignorē emocijas un skaidri jāredz kopaina.

Pašaizsardzība

Muai Tai tehnikas ir radītas gadsimtiem ilgas karadarbības laikā, ar balstoties uz tūkstošiem cīkstoņu, kuri vēlas pieveikt pretinieku paļaujoties tikai uz saviem spēkiem. Balstoties uz viņu pieredzi, radās šī laika pārbaudītā cīņas māksla, kas kļuva par ļoti efektīvu pašaizsardzības metodi, kas var palīdzēt nomierināties un fokusēties kritiskos brīžos.

"Labākais cīkstonis nekad nav dusmīgs" - Lao Tzu

Pašizaugsme

Pateicoties viņa vēlmei pēc jaunas pieredzes un pastāvīgai pašizaugsmei, Andrejs Kuļebins ir kļuvis par daudzkārtējo Muai Tai un kikboksa pasaules čempionu un Sporta Goda Meistaru.

RoboMarkets Muai Tai Sponsorēšana

RoboMarkets ir lepni būt par oficiālajiem Muai Tai cīkstoņa un kikboksa pasaules čempiona Andreja Kuļebina sponsoriem - daudzkārtējais Tai boksa pasaules čempions, amatieru un profesionāļu turnīru uzvarētājs, pieredzējis Muai Tai treneris un Sporta Goda Meistars.

 •  

  Esošais pasaules čempions
  World Muay Thai Council (WMC)

 •  

  Esošais pasaules čempions
  World Kickboxing Network (WKN)

Forex tirdzniecība ir liels risks un jūs variet zaudēt visu savu depozītu