Drošības politika

RoboMarkets nodrošina ne tikai pakalpojumus biznesa lauciņā, bet arī nodrošina katra sava klienta privātumu un pilnīgu drošību. Šī politika tiek piemērota ne tikai pašreizējiem klientiem, bet arī pagātnes un nākotnes klientiem.

Kas ievāc datus?

RoboMarkets Ltd ir Eiropas brokeris, kuru regulē Kipras Vērtspapīru un Maiņas Komisija (CySEC), licences Nr. 191/13.

Kompānija ievāc personīgos, uzvedības un citu tipu datus, ar kuriem jūs esat piekrituši dalīties, pirms sākāt izmantot mūsu interneta vietnēs, piemēram, https://www.robomarkets.com, https://rtrader.umstel.com, tajā skaitā to citu valodu versijās un apakšdomēnos. Šajā gadījumā Klients par to tiks informēts un par to tiks prasīta iepriekšēja piekrišana.

Jebkura informācija par jūsu aktivitātēm, kuru mēs ievācam, tiek izmantota tikai biznesa vajadzībām ar mērķi uzlabot pakalpojumu kvalitāti, laicīgi informēt par jauniem pakalpojumiem un RoboMarkets produktiem, rūpīgi pārbaudīt jūsu finanšu iespējas un vajadzības, kā arī apstrādāt darījumus.

Kādus datus mēs ievācam?

Mēs varam ievākt, uzglabāt un izmantot šādus personīgos datus, kuri ietver, bet ne tikai:

Identitātes dati: jūsu vārds/otrais vārds/uzvārds, lietotāja vārds vai jebkāds cits jūsu izveidots identifikators, kuru lietojat izmantojot mūsu pakalpojumus, jūsu identitātes pierādījums digitāla attēla formā, dzimšanas vieta un datums, dzimums, mītnes valsts un pilsonība.

Kontaktu dati: jūsu mītnes adrese, ieskaitot adreses pierādījums digitāla attēla formā, jūsu tālruņa numurs, e-pasta adrese.

Profesionālie dati: izglītības limenis, amats, darba devēja nosaukums, pieredzes līmenis tiešsaistes tirdzniecībā, zināšanu līmenis par tiešsaistes tirdzniecību un tajā iesaistītajiem riskiem, tajā skaitā visi nepieciešamie šo datu pierādījumi.

Finanšu un Nodokļu dati:gada un ikmēneša ienākumi, neto vērtība, NMIN un nodokļu mītnes valsts, bankas konta numurs un bankas izraksti, bankas karšu numuri un to īpašuma tiesību pierādījumi, elektronisko maku detaļas, līdzekļu avots.

Tehniskā lietojuma dati: jūsu IP adrese un atrašanās vieta, pārlūka tips un versija, ierīces tips un modelis, operētājsistēma un jebkuri citi dati, kas saistīti ar jūsu ierīces, kuru izmantojat piekļūstot mūsu mājas lapas informācijai, raksturīpašībām.

Uzvedības dati: visi dati saistīti ar jūsu uzvedību mūsu mājas lapās - klikšķi uz saitēm, lejuplādes, pārtīšanas utt.

Mārketinga dati: piekrišanas saņemt mārketinga un reklāmas materiālus no mums, kā arī komunikācijas kanāla tips un ziņas valoda.

Sīkdatņu politika

Sīkdatnes ir faili, kuri satur informāciju, kuru mājas lapas izmanto, lai reģistrētu apmeklējumus. Šī informācija no mājas lapas servera ir īslaicīgi saglabāta uz jūsu datora cietā diska vai mobilās ierīces, kad jūs apmeklējat mājas lapu pirmo reizi un vēlāk atļauj mājas lapai atpazīt jūsu pārlūkprogrammu.

RoboMarkets Ltd izmanto sīkdatnes, lai definētu kādi pakalpojumi ir visinteresantākie saviem klientiem un lai mērītu apmeklētāju aktivitāti Kompānijas mājas lapās. Izmantojot sīkdatnes mēs arī identificējam vispieprasītākās reklāmas un izvērtējam popularitāti resursiem, kuri ir saistīti ar potenciālo klientu piesaisti.

Kādus sīkdatņu veidus mēs izmantojam?

Sesijas sīkdatnes: šis sīkdatņu tips tiek izmantots tikai jūsu sesijas mūsu mājas lapā laikā (kad jūs izmantojat mūsu mājas lapu) un tiek uzglabātas tikai līdz jūs aizverat jūsu pārlūkprogrammu.

Analītiskās sīkdatnes: šis sīkdatņu veids ievāc uzvedības informāciju par to kā jūs izmantojat mūsu mājas lapu un pārvieto to uz mūsu analītikas programmatūru, kur tā var tikt uzglabāta līdz pat 6 mēnešus. Uzglabātā informācija nesatur jūsu vārdu, e-pasta adresi vai jebkādu citu personīgo informāciju, līdz ar to ir anonīma. Mēs to izmantojam, lai sekotu lietotāju aktivitātei mūsu mājas lapās, kas ļauj mums nodrošināt plūstošu lietotāju pieredzi visās mūsu platformās, un uzmanītu potenciālās neprecizitātes.

Promociju sīkdatnes: šis sīkdatņu veids tiek lietots, lai nodrošinātu saistošas reklāmas jebkuram mūsu mājas lapu apmeklētājam brīdī, kad viņi neizmanto kādu no mūsu platformām. Tas var iekļaut trešās personas sīkdatnes no viena vai vairākiem no mūsu reklāmas partneriem.

Preferenču un funkcionalitātes sīkdatnes: šis sīkdatņu tips nosaka izvēles, kuras jūs veicat, kamēr izmantojat mūsu mājas lapu, piemēram, mājas lapas valodu vai uznirstošā loga aizvēršanu.

Kā pārvaldīt sīkdatņu preferences

Jūs variet izdzēst sīkdatnes, kuras ir izvietotas jūsu datorā, kad izmantojiet mūsu mājas lapas, lietojot savas pārlūkprogrammas iestatījumus. Instrukcija sīkdatņu pārvaldīšanai lielākajai daļai populāro pārlūkprogrammu var tikt atrasta šeit:

Pārliecinieties, ka jūs pilnībā apzināties, ka sīkdatņu izdzēšana var ietekmēt mūsu mājas lapu lietošanas funkcionalitāti.

Kāpēc mēs ievācam un apstrādājam jūsu personas datus?

Vispārīgais dokuments, kas apraksta juridisko pamatojumu, uz kā balstoties mēs apstrādājam jūsu personas datus, var tikt atrasts mūsu mājas lapā vai Klienta Privātajā Kabinetā: Personas Datu Apstrādes Noteikumi.

Galvenie iemesli un mērķi perosnas datu ievākšanai saskaņā ar likumdošanu ir aprakstīti zemāk:

Līguma saistības: lai jūs pieņemtu kā Klientu, mums ir jāpieprasa un jāverificē jūsu personas informācija saskaņā ar mūsu Biznesa Noteikumiem.

Likumiskās saistības: RoboMarkets darbojas saskaņā ar vairākiem likumiem, kuri attiecas uz finanšu organizācijām (piem., naudas atmazgāšanas apkarošanas likumi, finanšu pakalpojumu likumi, korporāciju likumi, privātuma likumi un nodokļu likumi). Šie likumi un direktīvas uzliek Kompānijai pienākumu ievākt un uzglabāt personas datus, kurus pieprasa šie likumi.

Sūdzību izmeklēšana: lai veiktu izmeklēšanu, kas saistīta ar jūsu sūdzībām, mēs varam izmantot datus, kurus nodrošinājāt sūdzības iesniegšanas brīdī.

Datu analīze: mēs izmantojam vairākus rīkus, lai ievāktu uzvedības un kvantitatīvos datus par mūsu mājas lapu lietotājiem un mūsu epastu abonementiem, lai nodrošinātu viņus ar labāko lietotāja pieredzi un saistošu saturu.

Mārketinga mērķi: ja jūs piekrītat saņemt mūsu mārketinga komunikācijas materiālus, mēs izmantosim jūsu nodrošinātos personas datus, lai nosūtītu jums informāciju par mūsu produktiem, pakalpojumiem un gaidāmajiem notikumiem.

Juridiskie Paziņojumi: Likums mums liek brīdināt par mūsu produktu, pakalpojumu un/vai vienošanos izmaiņām, līdz ar to mēs varam izmantot jūsu personas datus.

Galvenais iemesls un mērķis jūsu personas datu ievākšanai ir parakstīts dokumentā PERSONAS DATU APSTRĀDES NOTEIKUMI.

Kam mēs sniedzam jūsu personas datus?

Kompānija patur tiesības sniegt personas datus nepieciešamos daudzumos augstāk minētajiem mērķiem:

  • Trešās personas mārketinga un reklāmas nodrošinātājiem;
  • Trešās personas pakalpojumu nodrošinātājiem;
  • Sadarbības partneriem un sadarbības partneru kompānijām;
  • Pārvaldošajām struktūrām;
  • Auditoriem un darbuzņēmējiem;
  • Jebkuram, kuru jūs esat autorizējuši.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu personas dati nekad nevar tikt izpausti nevienai Kompānijai nezināmai trešajai personai ar kuru nav attiecīga līguma.

Jebkurā gadījumā Klients tiks par to informēts un no viņa tiks prasīta iepriekšēja piekrišana šādām darbībām saskaņā ar GDPR.

Datu pārsūtīšana ārpus EEZ

RoboMarkets nepārsūta jūsu datus ārpus EEZ.

Jūsu tiesības saistība ar jūsu personas datiem

Saskaņā ar Likumu, jums ir šādas tiesības saistībā ar jūsu personas datiem, kurus mēs uzglabājam un apstrādājam:

1. Tiesības tikt informētam par to, ka mēs apstrādāam jūsu personas datus un tieši kurus datus mēs apstrādājam.

2. Tiesības piekļūt saviem personas datiem.

3. Tiesības labot savus personas datus gadījumā, ja tie nav pareizi vai ir novecojuši.

4. Tiesības dzēst savus personas datus no mūsu serveriem pēc jūsu pamatota pieprasījuma.

5. Tiesības ierobežot jūsu personas datu apstrādi (kas neattiecas uz glabāšanu).

6. Tiesības uz datu portativitāti. Īpašos gadījumos jums ir tiesības iegūt visus savus personas datus, kurus mēs glabājam, mašīnlasāmā formātā.

7. Tiesības iebilst pret jūsu personas datu apstrādi.

8. Tiesības netikt pakļautam automatizētai lēmumu pieņemšanai, tajā skaitā profilēšanai, ja tā netraucē līguma starp jums un RoboMarkets izpildē.

Attiecībā uz Klientu tiesībām, Kompānija jūs informē, ka jums ir tiesība piemērot augstāk minētās tiesības, ja tās nav pretrunā ar likumiskajām prasībām, kas saistītas ar Naudas Atmazgāšanas un Terorisma Finansēšanas Ierobežošanas Likumiem, Komānijas Ierakstu Uzglabāšanas prasībām utt.

Datu Aizsardzības Virsnieks

Lai piemērotu visas saistošās tiesības, prasības vai sūdzības par jebkuru ar datu aizsardzību saistītu problēmu starp jums un Kompāniju, lūdzu, nekavējoties sazinieties ar mūsu Datu Aizsardzības Virsnieku [email protected].