Daudzkārtējā LKL čempiona BK Žalgiris oficiālais sponsors

Drošības politika

RoboMarkets Ltd sniedz pakalpojumus ne tikai komerciālā jomā, bet arī nodrošina konfidencialitāti un katra mūsu klienta pilnīgu drošību. Šī politika attiecās ne tikai uz mūsu esošajiem klientiem, bet arī pagātnes un nākotnes klientiem.

Personīgā Informācija

Jebkura informācija par jūsu aktivitātēm, ko ir ieguvuši mūsu experti, tiek lietota tikai priekš biznesa nolūkiem un ir paredzēta pakalpojumu kvalitātes uzlabošanai, jūsu informēšanai par jauniem pakalpojumiem un produktiem no RoboMarkets Ltd, ka arī darījumu apstrādei.

Kādu informāciju mēs lietojam

  • Informāciju, ko esat norādījis reģistrēšanās laikā (vārds, uzvārds, pasta adrese, e-pasts, dzimšanas datums, nodarbošanās, jūsu ienākumi un aktīvi).
  • Informācija par jūsu darījumiem ar RoboMarkets Ltd partneriem un mums, kā arī informācija, ar ko esam apmainījušies, kā piemēram konta bilances, mūsu atbildes uz jūsu jautājumiem, jūsu tirdzniecības aktivitātes.
  • Informācija par ienākošajiem brīdinājumiem, ziņojumiem, ziņām un abonēšanu.
  • ID informācija, ko izmanto, lai pārbaudītu jūsu identitāti (pase vai vadītāja apliecība, kā arī informācija, kas iegūta no kredītiestādēm, adrešu aģentūrām un citiem avotiem, kas nav saistīti ar RoboMarkets Ltd).

Šī informācija ir nepieciešama, lai aizsargātu jūs un mūsu reputāciju, kā arī novērstu naudas atmazgāšanu.

Sīkfaili

Sīkfaili ir faili, kas satur informāciju, kas ir nepieciešama, lai reģistrētu satiksmi (apmeklētāju skaitu). Šī informācija īslaicīgi tiek saglabāta uz jūsu datora cieto disku vai mobilo ierīci, kad jūs pirmo reizi apmeklējat mājaslapu, kas pēc tam atļauj mājaslapai atpazīt jūsu pārlūkprogrammu.

Sīkfaili parasti satur anonīmu informāciju, kā piemēram nejauši izveidotu unikālu identifikācijas numuru. Sīkfaili arī atcerās valsts un valodas iestatījumus, ko jūs izvēlējāties. Visa saņemtā informācija ir konfidenciāla un nav tieši saistīta ar kādu konkrētu klientu.

RoboMarkets Ltd izmanto sīkfailus, lai noteiktu kādi pakalpojumi ir vissaistošākie mūsu klientiem un izmērītu apmeklētāju aktivitāti kompānijas mājaslapā. Lietojot sīkfailus, mēs arī varam identificēs pieprasītāko reklāmu un novērtēt resursu popularitāti potenciālo klientu piesaistei.

Lietojot mūsu mājaslapas pakalpojumus, jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Visi interneta pārlūki ļauj izmainīt sīkfailu iestatījumus. Jūs varat atslēgt vai bloķēt sīkfailus, bet daži no tiem ir nepieciešami pareizai mājaslapas funkcionēšanai.

Drošības Tehnoloģijas

RoboMarkets Ltd lieto uzlabotu tehnoloģiju drošam savienojumam (SSL), lai aizsargātu informāciju, ko jūs mums nododat. SSL Tehnoloģija nodrošina uzticamu datu aizsardzību no trešo personu pārtveršanas. Mēs nepārtraukti uzlabojam mūsu drošības tehnoloģijas, lai novērstu piekļuvi mūsu sistēmai.

Informācijas Nodošana Partneru Kompānijai

Mēs varam nodot augstākminēto konfidenciālo informāciju mūsu biznesa partneriem, lai uzlabotu pakalpojumu kvalitāti un informētu klientus par jauniem RoboMarkets Ltd pakalpojumiem. Partneru saraksts sevī ietver kompānijas, kuras mums pieder vai mēs tās pārvaldām.

Informācijas Nodošana Trešajām Personām

Balstoties uz noteikumiem, kas aprakstīti Privātuma Politikā, mūsu klientu informācijas nonākšana trešo personu rokās nav iespējama. Trešās personas var iegūt pieeju informācijai tikai tādā gadījumā, ja tās ir RoboMarkets Ltd biznesa partneri. Ja kompānija mums palīdz nodrošināt klientus ar kvalitatīviem pakalpojumiem un nav mūsu partnere, tā var izmantot tikai to informāciju, kas nepieciešama augstas pakalpojumu kvalitātes nodrošināšanai.

Informācija var tikt atklāta tikai pēc jūsu pieprasījuma vai jūsu piekrišanas. Atcerieties, RoboMarkets Ltd novērtē un negraus tās reputāciju, lai pārdotu jūsu konfidenciālo informāciju.

Informācijas Nodošana Valdības Institūcijām

Izņēmumu gadījumos, RoboMarkets Ltd var atklāt klienta personīgo informāciju trešajām personām, ja šāda izpaušana ir nepieciešama piemērojamā likuma vai citu normatīvu dēļ. Piemēram, mums nāksies atklāt personīgo informāciju, lai izpildītu tiesas rīkojumus vai oficiālas izmeklēšanas, kā arī situācijās, lai aizsargātu mūsu tiesības un īpašumu.

Informācijas Izsniegšanas Atteikums

Jums ir tiesības atteikties sniegt informāciju, ko pieprasa mūsu eksperti. Šādā gadījumā mēs nevaram jums sniegt pilnu atbalstu un garantēt kvalitatīvus pakalpojumus jūsu kontiem, jo mums ir nepieciešams pārliecināties, ka jūsu sniegtā informācija ir patiesa un laicīgi jūs informēt par izmaiņām šinī informācijā.

Kā atteikties no informatīviem pakalpojumiem

Jūs varat atteikties no RoboMarkets Ltd uz e-pastu izsūtāmās informācijas saņemšanas, sekojot instrukcijām, kas pievienotas e-pasta vēstulēs. Izņēmums attiecas uz vēstulēm, kas ir saistītas ar maksājumu veikšanu un informāciju, kas attiecas uz jaunākajiem RoboMarkets Ltd pakalpojumiem. Jūs arī varat izmantot e-pastu, lai pieprasītu mārketinga materiālus un tiesības pārsūtīt šos materiālus trešajām personām ar mārketinga nolūku.

Uzdot jautājumu

Neatradāt meklēto informāciju? Uzdodiet jūsu jautājumus un saņemiet atbildes tiešsaistē!

Ieiet čatā
Vai ievadiet jūsu tālruņa numuru zemāk esošajā formā un mēs jums uzreiz pazvanīsim.
Atzvanīt
Uzdot jautājumu