RoboMarkets pievieno vairāk kā 500 instrumentus R StocksTrader, tai skaitā daļveida akcijas

23.11.2021 / 10:59

Dārgie Klienti un Partneri,

RoboMarkets atjaunināja R StocksTrader, kas tagad piedāvā vairāk kā 500 jaunus tirdzniecības instrumentus, tai skaitā daļveida akcijas un CFD uz amerikāņu, brazīļu, britu un Eiropas kompāniju akcijām.

Piekļuve daļveida akciju tirdzniecībai ļaus klientiem piekļūt gan pilnām akcijām, gan "šķēlēm", kas atspoguļo akcijas daļu. Piemēram, klients var nopirkt 1.5 Amazon vai Netflix akcijas. Tajā pašā laikā minimālais akciju apjoms paliek tāds pats - 1 akcija.

Kāpēc daļveida akcijas ir ērtas?

Daļveida akcijas

Daļveida akcijas maksā mazāk kā pilnas akcijas un tā ir lieliska iespēja investēt vērtspapīros, ieguldot mazāk naudas.

Daļveida akciju efektivitāte

Daļveida akcijas ļauj klientiem dažādot savus investīciju portfolio, iegūstot daļveida akcijas no plašāka kompāniju klāsta.

Citi R StocksTrader atjauninājumi:

  • Jauni CFD uz Amerikas, Brazīlijas un Eiropas akcijām, tai skaitā tādi populāri instrumenti, kā Lucid Group Inc (LCID), Rivian Automotive Inc (RIVN), Udemy Inc. (UDMY) u.c.

  • 8 papildu valodas: dāņu, itāļu, flāmu, norvēģu, rumāņu, somu, franču un zviedru.

  • Uzlabota mobilā lietotne: uzlabota drošība, tieša piekļuve līdzekļu depozītam/izņemšanai un tirdzniecības konta reģistrācijai.

Neskaitot jaunos aktīvus, R StocksTrader piedāvā vairāk nekā 12 000 tirdzniecības instrumentus, tai skaitā vairāk kā 3 000 īstās akcijas, piemēram, no Amazon, Apple, Facebook un Tesla

Mēs vienmēr cenšamies nodrošināt kvalitatīvus pakalpojumus un pievienot jaunus instrumentus un atjaunināt platformas funkcionalitāti. Sakarā ar to, akciju un CFD uz akcijām tirdzniecības komisija ir samazināta līdz konkurētspējīgam līmenim. Atjaunotie komisijas nosacījumi var tikt apskatīti "R StocksTrader" lapā.

Sāc tirgot daļveida akcijas un citus populārus instrumentus R StocksTrader jau šodien!

Ar cieņu
RoboMarkets komanda