RoboMarkets Analītikas centrs

Piekļūstiet visiem analītiskajiem materiāliem un tirdzniecības instrumentiem vienuviet.

 • Bezmaksas abonements.
 • Neierobežots abonēšanas periods.
 • Tikai RoboMarkets klientiem.
 
 •  

  Kompaktums

  Bez nevajadzīgiem datiem - tikai informatīvs teksts, īsi video, grafiki un skaitļi.

 •  

  Interaktivitāte

  Viegli izmantojams, pateicoties filtriem un fleksiblai pielāgotībai.

 •  

  Neatkarība

  Tikai interneta pārlūks un internets - nav nepieciešami papildu paplašinājumi, logrīki vai lietotnes.

 •  

  Daudzvalodu

  Pakalpojums darbojas 13 valodās

Lietotājam draudzīga un intuitīva saskarne

RoboMarkets klientiem ir bezmaksas piekļuve iespaidīgam analītisko rīku komplektam, kurš viņiem palīdzēs apzināt finanšu tirgus notikumus jebkurā laikā.

PlūsmaSignāliVideoKalendārsIzglītībaRīki

Plūsma

Jūs nevēlaties izniekot laiku meklējot un interpretējot būtiskas ziņas, fundamentālās un tehniskās analīzes? "Plūsmas" sadaļā ir pieejami iknedēļas apskati, galvenās ekonomiskās ziņas, vispārīgie tirgus apskati, viļņu analīzies, Ichimoku Cloud un Fibonači retracements prognozes.

Plūsma

Tehnisko indikatoru signāli

Gūstiet labumu no tirgus uzvedības grafikiem un signāliem no dažādiem tehniskajiem indikatoriem, piemēram, BBands, Ichimoku, MA10, MA20, MA50, MA100, MACD, Stochastic, William's un ZigZag, kuri tiek uzrādīti ērtā tabulas formātā un pieejami 7 laika rāmjos (no M1 līdz Ikdienas). Viss, kas jums ir jāizdara, ir jāizvēlas jums nepieciešamais instruments.

Tehnisko indikatoru signāli

Video apskati

Jums nepatīk lasīt pārskatus, vai vienkārši tam nav laika? Tas nemaz nav nepieciešams! Jūs vienmēr variet noskatīties īsus video apskatus ar lielāko tirdzniecības instrumentu prognozēm. Jums ir iespēja noskatīties visu video, vai tikai interesantākās daļas.

Video apskati

Ekonomikas kalendārs

Tirdzniecības sesiju grafiks, datumi, kad tiek fiksēti pasaules vadošo kompāniju reģistri, brīvdienu kalendārs, makroekonomikas ziņu plūsma, ekonomikas kalendārs un pasaules ekonomiskie indikatori. Šajā sadaļā jūs atradīsiet komplektu ar aktuāliem fundamentāliem indikatoriem un datiem, tajā skaitā tirgus ziņas ar filtrēšanas un meklēšanas iespēju.

Ekonomikas kalendārs

Izglītojošie materiāli

Šī sadaļa piedāvā tirdzniecības stratēģijas (īstermiņa un ilgtermiņa), kuras ir gatavas tirdzniecībai, izglītojošus video un daudz cita lietderīga satura no MetaQuotes, ar ieskatu signālos, padomdevējos un hostingā.

Izglītojošie materiāli

Rīki

Vēsturiskais nestabilitātes grafiks, iespējamo lūzumpunktu aprēķins un Fibonači retracements, informācija par ASV procentu likmēm ērtā datu formātā, lai taupītu jūsu laiku.

Rīki