Japanese Candlesticks Analysis 13.09.2017 (EUR/USD, XAU/USD)

13.09.2017

EUR USD, “Euro vs. US Dollar”

As we can see at the H4 chart, after reaching the support level, the price is constantly forming Engulfing, Harami, Hammer, and Inverted Hammer reversal patterns. After finishing two Inverted Hammer patterns at the support level, the pair reached all existing Stop Loss levels, formed Engulfing pattern, and then moved upwards. The upside target is still at the resistance level at 1.2067.

 

XAU USD, “Gold vs US Dollar”

At the H4 chart of XAU USD, we can see several gaps; the price has formed Doji, Hammer, Harami, Engulfing, and Inverted Hammer patterns at both support and resistance levels. Right now, after completing a slight correction, the pair is trading downwards. The downside target is at the support level at 1321.05.

 

RoboForex Analytical Department

 

Uzmanību!

Prognozes, kas ir atrodamas šajā sadaļā, atspoguļo tikai autora personīgo viedokli un tās nevajadzētu uzskatīt par vadlīnijām tirdzniecības lēmumu pieņemšanai. RoboMarkets neuzņemas atbildību par tirgošanās rezultātiem balstītiem uz tirdzniecības viedokļiem, kas ir aprakstīti šajās analītiskajās recenzijās.

Prezentētie materiāli un iekļautā informācija ir paredzēta mūsu klientiem tikai informatīvos nolūkos, un tā nekādā veidā nav uztverama kā ieguldījumu padomu krājums Kipras Republikas Investīciju Firmu Likuma 144(I)/2007 ietvaros vai jebkādai citai personīgo padomu vai rekomendāciju formai, kas saistīta ar atsevišķiem darījumu vai finanšu instrumentu tipiem.

Uzdot jautājumu

Neatradāt meklēto informāciju? Uzdodiet jūsu jautājumus un saņemiet atbildes tiešsaistē!

Ieiet čatā
Vai ievadiet jūsu tālruņa numuru zemāk esošajā formā un mēs jums uzreiz pazvanīsim.
Atzvanīt
Uzdot jautājumu