Analītiskie un izglītojošie vebināri no RoboMarkets

RoboMarkets Analītikas departamenta darbinieki kopā ar ārējiem finanšu tirgus ekspertiem vada izglītojošus un analītiskus tiešsaistes pasākumus plašajai tirgoņu auditorijai. Vebināri ir par ļoti dažādām tēmām, piemēram, ekspertu padomdevēju testēšana, akciju tirgus pārskati, tehniskā analīze un jaunākie un vissvarīgākie finanšu industrijas notikumi. Šajā lapā mēs atbildēsim uz populārākajiem un biežāk uzdotajiem jautājumiem par vebināriem.

Diemžēl šobrīd mums nenotiek neviens vebinārs.

Cik daudz maksā dalība vebinārā?

Vebināri ir par velti un ir pieejami jebkuram, kurš vēlas pievienoties. Jaunākā informācija par vebināriem ir atrodama "RoboMarkets pasākumi" lapā.

Kā lai es reģistrējos vebināram?

Lai reģistrētos vebināram jums ir jāaizpilda īsa veidlapa "Pasākumi" lapā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dalība mūsu vebināros ir pieejama jebkuram tirgonim, pat, ja viņi nav Kompānijas klienti.

Kā lai es piedalos vebinārā?

Apmēram 5-10 minūtes pirms vebināra sākuma ejiet uz MyOwnConference mājas lapas saiti, kuru esat saņēmuši. Nākamajā logā ievadiet savu vārdu vai segvārdu. Lai piekļūtu mūsu vebināriem jūs varat izmantot arī savus Facebook vai Google profilus.

Pēc "Join" nospiešanas jūs tiksiet pārvietots uz vebināra "istabu", kurā notiks pasākums. Vebinārs sāksies grafikā norādītajā laikā.

Kā notiek vebināri?

Mēs izmantojam MyOwnConference platformu, lai rīkotu tiešsaistes pasākumus. Mūsu vebināru laikā RoboMarkets eksperti vada lekcijas kopīgojot savus datora ekrānus ar dalībniekiem, vai rādot prezentācijas. Jebkurš dalībnieks var uzdot savus jautājumus tērzētavā, un vadītāji nodrošinās detalizētas atbildes. Dažas dienas (divas vai trīs) vēlāk vebināra ieraksts būs pieejams "Iepriekšējie pasākumi" lapā.

Kas ir MyOwnConference?

MyOwnConference ir platforma, kurā RoboMarkets vada visus vebinārus. Pakalpojums ir pieejams jebkurā interneta pārlūkā, līdz ar to viss, kas ir nepieciešams dalībai mūsu vebināros, ir stabils interneta savienojums un austiņas vai skandas. No MyOwnConference nav iespējams lejuplādēt vebinārus, tomēr jūs tos jebkurā brīdī variet noskatīties "Iepriekšējie pasākumi" lapā.

Cik daudz laika aizņem vebinārs?

Vebinārs parasti notiek 50-60 minūtes, tomēr var arī ieilgt gadījumā, ja dalībnieki uzdod daudzus jautājumus. Papildus tam, ilgums var mainīties atkarībā no apspriestajiem tematiem un vadītāja runas ātruma.

Kā es varu skatīties vebināra ierakstus?

Vebināru ieraksti, prezentācijas un citi lekcijas laikā izmantotie materiāli var tikt atrasti "Iepriekšējie pasākumi" lapā. Kā arī šajā lapā var apskatīt fotogrāfijas no mūsu bezsaistes pasākumiem.

Kā lai es lejuplādēju vebināru?

Diemžēl vebinārus nevar lejuplādēt ne no MyOwnConference platformas, ne no mūsu mājas lapas. Tomēr jūs tos variet noskatīties tiešsaistē, jo tos augšuplādē "Iepriekšējie Pasākumi" lapā 2-3 dienu laikā no pasākuma dienas.

Kāpēc es neredzu/nedzirdu vebināra vadītāju?

Šajā sadaļā jūs uzzināsiet kā atrisināt dažādas tehniskās problēmas, kuras varētu rasties pievienojoties vebināriem vai arī to laikā.

Jebkādu tehnisku problēmu gadījumā, piemēram, neesoša skaņa/attēls, vai problēmas ar tērzētavu, pārbaudiet savu ierīci un interneta savienojumu. Lai to paveiktu, MyOwnConference piedāvā palaist testu, kurš ātri atradīs jebkādas kļūmes.

 1. Ja jūs neredzat vadītāju, vai to, ko viņi rāda uz saviem ekrāniem

  Mēģiniet atjaunot interneta pārlūka lapu ar vebināru, spiežot Ctrl+F5. Gadījumā, ja tas nepalīdz, atjaunojiet savienojumu ar internetu.

 2. Ja jūs nedzirdat vadītāju

  Pārliecinieties, ka ir iespējota jūsu ierīces skaņa. Lai to paveiktu, atrodiet skaļruņu (austiņu) ikontu uz jūsu klēpja datora vai PC darbvirsmas un atveriet izvēlni, un pielāgojiet skaļumu.

 3. Ja jūs neredziet tērzētavu

  Atiestatiet jūsu interneta pārlūka tuvinājuma līmeni uz 100%. Pēc tam tērzētava parādīsies ekrānā.

 4. Ja video raustās

  Atjaunojiet vebināra lapu (Ctrl+F5) vai atkārtotie pievienojieties internetam.

 5. Ja jūs neredzat prezentācijas slaidus

  Pārbaudiet savas ierīces datumu un laiku. Gadījumā, ja tie nav pareizi, iestatiet pareizos.