Investīciju Padomi.

Dalīties ar pieredzi un zināšanām ir svarīgi jebkurā nozarē, bet mācīties no profesionāliem tirgoņiem īpaši svarīgi, jo tas var viņiem palīdzēt izvairīties no nevajadzīgiem zaudējumiem. Zemāk jūs atradīsies dažus akciju tirdzniecības padomus no pieredzējušiem investoriem. Sekošana šim padomam jums palīdzēs sākt investēt akciju tirgū. Padomi investīcijām akcijās ir universāli visiem finanšu tirgiem.

 1. Izveidojiet plānu. Izvēlieties vienu vai vairākus interesantus tirdzniecības instrumentus un izpētiet jau tirgū esošās stratēģijas. Definējiet sev ērtu tirdzniecības stilu un izmēģiniet veiksmīgu tirgoņu padomus demo kontā. Nepārslēdzieties uz īstām investīcijām, kamēr izveidojat paši savu stratēģiju, definējat mērķi un izlemjat par naudas daudzumu, kuru vēlaties investēt finanšu instrumentos. Profesionāli tirgoņi nesāk tirgoties kamēr viņi nav līdz galam izpratuši savus mērķus.
 2. Palieciet mierīgs. Kad darbojieties akciju tirgū, galvenais saglabāt mieru. Esiet mierīgs un turieties pie plāna. Ja jūsu stratēģija nestrādā, tad pārskatiet to, nevis dariet kaut ko zem liela spiediena.
 3. Atcerieties, ka visi pieļauj kļūdas. Neviens, pat vispieredzējušākais investors, nav imūns pret sliktiem lēmumiem un zaudējumiem. Līdz ar to, tas jums ir jāpieņem kā dzīves patiesība. Tirdzniecības pamatprincips ir tāds, ka peļņai, kuru jūs gūstat, ir jābūt lielākai par augstāk minētajiem zaudējumiem.
 4. Izlemiet pats. Jūs variet sekot pieredzējušāku tirgoņu padomiem, ja vēlaties, bet beigu beigās jūs esat tas, kurš izdara lēmumu, kas ietekmēs rezultātu. Nav 100% efektīvu lēmumu.
 5. Nebaidieties no tirgus. Tirgoņi ar nelielu pieredzi parasti baidās no nezināmā. Tomēr šie riski ir būtiska daļa no jebkura investora darba.
 6. Izvēlieties savu tirdzniecības laika logu. Daži tirgoņi dod priekšroku dienas tirdzniecībai, kamēr citi ir vairāk ieinteresēti ilgtermiņa periodos. Laika loga izvēle ir atkarīga no jūsu tirdzniecības stratēģijas un instrumentiem, kurus izmantojat. Tirdzniecības sākumā laika rāmis, tāpat kā viss cits, var tikt izvēlēts, balstoties pieredzējušākos tirgoņos.
 7. Izvēlieties kompānijas, nevis akcijas. Šis ir viens no noderīgākajiem padomiem investīcijām akciju tirgū. Nepārtraukti skatoties uz akciju kotēšanu var radīt iespaidu, ka akcijas dzīvo savu dzīvi. Tomēr zem katras atzīmes ir īsta kompānija, aktivitātes un dinamika, par kuru vajadzētu interesēties, pirms pērkat akcijas.
 8. Izveidojiet noteikumus vispirms. Izveidojiet sarakstu ar iemesliem, kas varētu jums likt pirkt vai pārdot aktīvu. Pārbaudiet šo sarakstu pirms veicat katru darījumu, jo tas var palīdzēt izvairīties no sasteigtiem lēmumiem.
 9. Veiciet Stop rīkojumus. Cenu kustība, īpaši ārzemju biržās, ir grūti paredzama, līdz ar to jums vajadzētu veikt Stop rīkojumus, lai samazinātu potenciālos zaudējumus.
 10. Palieliniet savus aktīvus lēni. Akciju tirgus ir nesteidzīgs, jo peļņa no investīcijām var nākt mēnešus vai pat gadus vēlāk. Mācieties par kompānijām, kurās investējiet un lēni pievienojiet jaunus instrumentus savam portfolio.
 11. Nesteidzieties. Tirgoņi ar mazu pieredzi bieži atver vairākus rīkojumus vienlaicīgi un tad saprot, ka nav spējīgi tiem visiem izsekot. Izvēlieties optimālo darījumu skaitu, kuru variet pienācīgi pārvaldīt, un centieties to nepārsniegt.
 12. Mācieties jaunas lietas. Galvenais jebkura tirgoņa "ierocis" ir informācija. Iegūstiet jaunus akciju tirgus padomus no dažādiem avotiem, mācieties vēl par finanšu tirgiem un instrumentiem, izmēģiniet dažādus aktīvus.
 13. Sekojiet ziņām. Ziņas ir viens no galvenajiem avotiem, kur smelties informāciju par akciju tirdzniecību un tās var būtiski ietekmēt finanšu tirgus. Kad tiek publicētas būtiskas ziņas un svarīgi statistikas dati, tirgus nestabilitāte var būt augstāka vai zemāka un tirdzniecības instrumentu cenas var mainīties ātrāk kā parasti. Tāpēc, ja jūs plānojiet tirgoties uz ziņu pamata, ņemiet vērā konta nestabilitāti cenu kustību dēļ un dažādu rīkojumu tipu izpildes nianses šādu periodu laikā.
 14. Vērojiet tirgu. Vērojiet kā mainās jūsu izvēlētā aktīva cena, un sekojiet tirgus situācijai. Pastāv iespēja, ka neparedzēts notikums ietekmēs jums interesējošā instrumenta prognozes, līdz ar to jums vajadzēs pārskatīt savu stratēģiju.

Pirms sāciet tirgoties,

 1. Izveidojiet īstu plānu. Jūsu investīcijas visticamāk nenesīs milzu peļņu. Izveidojiet pamatīgu un skaidru stratēģiju un izmantojiet to, īpaši kritiskos brīžos, kad emocijas ņem virsroku.
 2. Pieturieties stratēģijai. Sekojiet savam tirdzniecības plānam, īpaši kad esat emocionāls. Tomēr nebaidieties to pārskatīt, ja jūsu hipotēzes ir bijušas kļūdainas. Visi pieļauj kļūdas.
 3. Neesiet pārgalvīgs. Šis ir viens no būtiskākajiem padomiem jauniem tirgoņiem. Neveiciet sasteigtus lēmumus un izvairieties no emocijām.
 4. Pētiet tirgu. Sekojiet ziņām, pētiet tirgus uzvedību un mācieties par jauniem aktīviem. Papildus tam būtu vērtīgi iepazīties ar profesionālu analītiķu un tirgoņu saturu, jo viņi dalās ar savām pieredzēm un sniedz padomus savās akciju tirdzniecības pamācībās.
 5. Iegūstiet no RoboMarkets piedāvātajām iespējām. RoboMarkets klientiem ir bezmaksas piekļuve analītikai un mācību materiāliem. Vēl jo vairāk jūs variet izvēlēties tirdzniecības kontu un platformu, kas ir vispiemērotākā jūsu mērķiem.

Atcerieties, ka finanšu tirgu panākumu atslēga ir detalizēts darbības plāns, nevis pārgalvīgi lēmumi.