Eksperts Padomdevējs (EP)

Algorithmic trading

Daži tirgoņi sapņo atrast perfekto robotu, kas viņu vietā izdarīs visu smago darbu. Protams, ne visi sapņi piepildās, bet diezgan lielā mērā ir iespējams automatizēt savu tirdzniecību. Expert advisor jums to ļaus izdarīt.

Kas ir algorithmic trading?

Tirdzniecība finanšu platformās ne vienmēr ir manuāla. Pieredzējuši tirgoņi bieži izmanto algoritmus, kas veidoti izmantojot dažādas programmēšanas valodas un īpašas programmas. Šie mehānismi palīdz atvērt un aizvērt darījumus, vadoties pēc iepriekš noteiktiem likumiem, piemēram, vadoties pēc cenas kustības punktiem konkrētajā tirgū.

Kāpēc izmantot algorithmic trading?

Kad tiek sasniegti pamata parametri, programma tirgoņa vārdā var izpildīt pirkšanas vai pārdošanas rīkojumu, izslēdzot nepieciešamību pēc nepārtrauktas tirgus vērošanas, lai īstenotu savu plānu. Tāpēc tirgonis var nodarboties ar ilgtermiņa investīcijām, atvērt un izsekot pozīcijas pat tad, kad tam nav laika. Tāpēc tirgošanās kļūst mierīgāka un ērtāka - atšķirībā no tirgoņa programma var darboties 24/7.

Expert Advisor (Eksperti Padomdevēji)

Kas ir Expert Advisor?

Expert Advisor ir īpaša programma, kas darbojas sekojot tirgoņa instrukcijām tirdzniecības terminālā bez paša tirgoņa iesaistes. Tā kā visas darbības terminālā notiek automātiski, programmu sauc Mehāniskā Tirdzniecības Sistēma (MTS) vai Eksperts Padomdevējs.

Kā darbojas Eksperts Padomdevējs un cik tas ir noderīgs?

Darbības princips ir pavisam vienkāršs: tirgonis pievieno EP tirdzniecības terminālim, kas savienots ar brokera serveri, un uzstāda EP. Tad Padomdevējs sāk automātisku tirdzniecību pēc tirgoņa veidotas stratēģijas.

Eksperti Padomdevēji sniedz tirgoņiem psiholoģisko pārliecību, kad notiek tirgošanās finanšu tirgos. Viņiem nav jāveic lēmumi katru minūti un nav jāveic dziļa tehniskā un fundamentālā analīze: visus nepieciešamos aprēķinus veic programma.

Kur izmantot EP?

Ar EP attīstīšanu, algoritmiskā tirdzniecība ir kļuvusi ļoti populāra lietotāju vidū.

EP var būt efektīvs un noderīgs vairākos tirdzniecības aspektos vienlaikus. Pirmkārt, tas palīdz ātri izmēģināt jebkuru tirdzniecības ideju. Manuāla testēšana prasītu daudz vairāk laika, lai iegūtu objektīvus rezultātus, un jums ir arī iespēja pārveidot robota parametrus un saglabāt testa rezultātus, lai redzētu uz ko konkrētā algoritmiskā stratēģija ir spējīga. Šī pieeja ir būtiska skalpēšanai, kad liels darījumu apjoms ir jāveic īsā laika posmā. EP arī pasargās tirgoni no lieliem finanšu zaudējumiem.

Kā izveidot Ekspertu Padomdevēju?

Eksperti Padomdevēji vispopulārākajai MetaTrader 4 platformai ir rakstīti MQL4 valodā, programmēšanas valodā, kura tika radīta specifiski darbam ar automatizētām sistēmām. Programmētāji, kuri ir pazīstami ar šo valodu, viegli spēs izveidot savu padomdevēju, kamēr parastajiem lietotājiem būs nepieciešams nedaudz vairāk laika un pūļu.

RoboMarkets šādiem gadījumiem piedāvā lielisku risinājumu - bezmaksas Tirdzniecības robotu veidotājs, darbam ar kuru nav nepieciešamas nekādas programmēšanas zināšanas. Viss ir tik vienkārši, skaidri un ērti, ka tirdzniecības robotu var izveidot ikviens. Veidotājs ir pieejams R StocksTrader, kas ir daudz-aktīvu platforma ar lieliskiem tehniskās analīzes rīkiem un vairāk kā 11 700 tirdzniecības instrumentiem.

Kā izmēģināt Ekspertus Padomdevējus?

Pirms EP izmantošanas īstos tirgus apstākļos, tirgoņiem ir iespēja to izmēģināt terminālī. Šāda testēšana var būt īpaši noderīga tirgoņiem, jo tā palīdz saprast, vai Padomdevējs labi strādā, izķert kļūdas un novērtēt aptuveno peļņu un zaudējumus. Parasti šim mērķim terminālā ir atvēlēts īpašs logs, kurā lietotāji var optimizēt Padomdevēja ievades parametrus, līdz ar to uzlabot tā veiktspēju.

Noslēguma Vārdi Iesācējiem

Sākumā tirgoņiem, kuriem ir īsa pieredze ar algoritmiskās tirdzniecības platformām, darbības ar tirdzniecības robotiem var šķist sarežģītas. Tomēr pēc dažiem automatizētās tirdzniecības mēnešiem viņi parasti spēj izveidot arī savu EP. Ja jūs minstināties uzticēt savu naudu datorprogrammai, jūs variet iestatīt Padomdevēju tā, lai tas jums ziņotu ar skaņas signālu, tādējādi saīsinot grafiskās analīzes, signālu gaidīšanas un pozīciju atvēršanas vai aizvēršanas laiku.

Ekspertu Padomdevēju izvēle internetā ir ļoti plaša, bet tikai daži no tiem patiešām spēj gūt peļņu. Ja tirgonis vienlaicīgi izmanto visus robotus, kurus ir lejuplādējis no interneta, tie var ļoti viegli zaudēt savu naudu. Šis ir iemesls, kāpēc tirgoņiem vajadzētu būt ļoti uzmanīgiem, radot savus tirdzniecības robotus. Kā arī neaizmirstiet, ka algoritmiskās tirdzniecības rezultāti kādam konkrētam instrumentam, kurus ieguvāt, izmantojot EP, var pilnībā atšķirties no tiem, kurus iegūtu ar citu instrumentu. Tāpēc pieredzējuši lietotāji dod priekšroku izmantot paštaisītus tirdzniecības robotus tiem instrumentiem, uz kuriem tie ir izmēģināti.