Visas pakalpojumi

Bezmaksas līdzekļu izņemšana

Izņemiet savus līdzekļus bez komisijas divreiz mēnesī! Saskaņā ar šo promo piedāvājumu, RoboMarkets kompensē klientu komisiju par līdzekļu izņemšanu katra mēneša pirmajā un trešajā otrdienā.

Lasīt vairāk

Iemaksājiet savā tirdzniecības kontā bez komisijām

Kad mūsu klienti nogulda savos kontos, komisija vienmēr ir 0%. Šis promo piedāvājums nozīmē to, ka RoboMarkets sedz visus izdevumus, kas varētu rasties, kad noguldat līdzekļus savos tirdzniecības kontos. Izvēlieties sev ērtāko, nevis izdevīgāko maksājumu sistēmu.

IemaksātLasīt vairāk

VPS serveris

Attālinātas tirdzniecības serveris nodrošina ātru piekļuvi tirdzniecībai gan jums, gan jūsu tirdzniecības robotam, kā arī 24/7 pieslēgumu pie jūsu termināla ar jebkuras mobilās ierīces palīdzību. "VPS servera" pakalpojums ir pieejams tiem klientiem, kuriem ir pieejami vairāk par 300 USD uz tirdzniecības konta.

Pasūtīt VPSLasīt vairāk

Līdzekļu automātiska izņemšana

Izņemt peļņu minūtes laikā? RoboMarkets rūp jūsu laiks, tādēļ līdz pat 85% klientu naudas līdzekļu izņemšanas pieprasījumu tiek apstrādāti automātiski. Jūsu līdzekļu izņemšanas pieprasījumi var tikt izpildīti ne tikai darba stundās, bet arī naktīs, nedēļas nogalē un brīvdienās.

Lasīt vairāk