Visas pakalpojumi

Bezmaksas lÄ«dzekļu izņemšana

Izņemiet savus lÄ«dzekļus bez komisijas divreiz mēnesÄ«! Saskaņā ar šo promo piedāvājumu, RoboMarkets kompensē klientu komisiju par lÄ«dzekļu izņemšanu katra mēneša pirmajā un trešajā otrdienā.

Lasīt vairāk

Iemaksājiet savā tirdzniecības kontā bez komisijām

Kad mÅ«su klienti nogulda savos kontos, komisija vienmēr ir 0%. Šis promo piedāvājums nozÄ«mē to, ka RoboMarkets sedz visus izdevumus, kas varētu rasties, kad noguldat lÄ«dzekļus savos tirdzniecÄ«bas kontos. Izvēlieties sev ērtāko, nevis izdevÄ«gāko maksājumu sistēmu.

IemaksātLasīt vairāk

VPS serveris

Attālinātas tirdzniecÄ«bas serveris nodrošina ātru piekļuvi tirdzniecÄ«bai gan jums, gan jÅ«su tirdzniecÄ«bas robotam, kā arÄ« 24/7 pieslēgumu pie jÅ«su termināla ar jebkuras mobilās ierÄ«ces palÄ«dzÄ«bu. "VPS servera" pakalpojums ir pieejams tiem klientiem, kuriem ir pieejami vairāk par 300 USD uz tirdzniecÄ«bas konta.

Pasūtīt VPSLasīt vairāk

LÄ«dzekļu automātiska izņemšana

Izņemt peļņu minÅ«tes laikā? RoboMarkets rÅ«p jÅ«su laiks, tādēļ lÄ«dz pat 85% klientu naudas lÄ«dzekļu izņemšanas pieprasÄ«jumu tiek apstrādāti automātiski. JÅ«su lÄ«dzekļu izņemšanas pieprasÄ«jumi var tikt izpildÄ«ti ne tikai darba stundās, bet arÄ« naktÄ«s, nedēļas nogalē un brÄ«vdienās.

Lasīt vairāk