Visas pakalpojumi

Bezmaksas lÄ«dzekļu izņemšana

Izņemiet savus lÄ«dzekļus bez komisijām divas reizes mēnesÄ«! Katrā pirmajā un trešajā mēneša otrdienā, RoboMarkets kompensē tā klientiem komisijas par lÄ«dzekļu izņemšanu.

Lasīt vairāk

Iemaksājiet savā tirdzniecības kontā bez komisijām

Kad mūsu klienti iemaksā savā tirdzniecības kontā, komisija vienmēr ir 0%. RoboMarkets sedz visus izdevumus, kas var rasties kad jūs iemaksājiet savā tirdzniecības kontā. Izvēlieties maksājuma sistēmu balstoties uz tās pieejamību un ērtumu, nevis izmaksām.

IemaksātLasīt vairāk

VPS serveris

Attālinātas tirdzniecÄ«bas serveris nodrošina ātru piekļuvi tirdzniecÄ«bai gan jums, gan jÅ«su tirdzniecÄ«bas robotam, kā arÄ« 24/7 pieslēgumu pie jÅ«su termināla ar jebkuras mobilās ierÄ«ces palÄ«dzÄ«bu. "VPS servera" pakalpojums ir pieejams tiem klientiem, kuriem ir pieejami vairāk par 300 USD uz tirdzniecÄ«bas konta.

Pasūtīt VPSLasīt vairāk

LÄ«dzekļu automātiska izņemšana

Izņemt peļņu minÅ«tes laikā? RoboMarkets rÅ«p jÅ«su laiks, tādēļ lÄ«dz pat 85% klientu naudas lÄ«dzekļu izņemšanas pieprasÄ«jumu tiek apstrādāti automātiski. JÅ«su lÄ«dzekļu izņemšanas pieprasÄ«jumi var tikt izpildÄ«ti ne tikai darba stundās, bet arÄ« naktÄ«s, nedēļas nogalē un brÄ«vdienās.

Lasīt vairāk