Visas pakalpojumi

Bezmaksas līdzekļu izņemšana

Izņemiet savus līdzekļus bez komisijām divas reizes mēnesī! Katrā pirmajā un trešajā mēneša otrdienā, RoboMarkets kompensē tā klientiem komisijas par līdzekļu izņemšanu.

Lasīt vairāk

Iemaksājiet savā tirdzniecības kontā bez komisijām

Kad mūsu klienti iemaksā savā tirdzniecības kontā, komisija vienmēr ir 0%. RoboMarkets sedz visus izdevumus, kas var rasties kad jūs iemaksājiet savā tirdzniecības kontā. Izvēlieties maksājuma sistēmu balstoties uz tās pieejamību un ērtumu, nevis izmaksām.

IemaksātLasīt vairāk

VPS serveris

Attālinātas tirdzniecības serveris nodrošina ātru piekļuvi tirdzniecībai gan jums, gan jūsu tirdzniecības robotam, kā arī 24/7 pieslēgumu pie jūsu termināla ar jebkuras mobilās ierīces palīdzību. "VPS servera" pakalpojums ir pieejams tiem klientiem, kuriem ir pieejami vairāk par 300 USD uz tirdzniecības konta.

Pasūtīt VPSLasīt vairāk

Līdzekļu automātiska izņemšana

Izņemt peļņu minūtes laikā? RoboMarkets rūp jūsu laiks, tādēļ līdz pat 85% klientu naudas līdzekļu izņemšanas pieprasījumu tiek apstrādāti automātiski. Jūsu līdzekļu izņemšanas pieprasījumi var tikt izpildīti ne tikai darba stundās, bet arī naktīs, nedēļas nogalē un brīvdienās.

Lasīt vairāk