Daudzkārtējā LKL čempiona BK Žalgiris oficiālais sponsors

Visas pakalpojumi

Ekskluzīvi tirdzniecības nosacījumi DE30 tirdzniecībai

No 2019. gada 1. marta līdz 31. maijam, RoboMarkets uzlabo DE30, kas ir indekss, kurš iekļauj cenas piedāvājumus no 30 lielākajām Vācijas kompānijām un apraksta Vācijas ekonomikas izaugsmi, tirdzniecības nosacījumus. Šī piedāvājuma darbības perioda laikā indeksa spreds ir samazināts 2.8 reizes, kamēr komisijas maksa pieredzējušiem tirgoņiem uz ECN-Pro kontiem ir samazināta 10 reizes. Un tās ir tikai dažas no izmaiņām!

Ieguldiet DE30Lasīt vairāk

Uzlaboti nosacījumi Indeksu tirdzniecībai

Ieguldiet indeksos ar viskonkurētspējīgākajiem nosacījumiem: no 2019. gada 1. marta līdz 31. maijam RoboMarkets par 10 reizēm samazina minimālo lotes izmēru un apjoma soli, kā arī tiek samazināta komisija ECN-Pro un Prime kontiem! Atjaunotie nosacījumi Indeksu tirdzniecībai ir pieejami MetaTrader 4 un MetaTrader 5 terminālos un iOS/Android balstītajās mobilajās aplikācijās.

Ieguldiet IndeksosLasīt vairāk

Bezmaksas līdzekļu izņemšana

Izņemiet savus līdzekļus bez komisijām divas reizes mēnesī! Katrā pirmajā un trešajā mēneša otrdienā, RoboMarkets kompensē tā klientiem komisijas par līdzekļu izņemšanu.

Lasīt vairāk

Iemaksājiet savā tirdzniecības kontā bez komisijām

Kad mūsu klienti iemaksā savā tirdzniecības kontā, komisija vienmēr ir 0%. RoboMarkets sedz visus izdevumus, kas var rasties kad jūs iemaksājiet savā tirdzniecības kontā. Izvēlieties maksājuma sistēmu balstoties uz tās pieejamību un ērtumu, nevis izmaksām.

IemaksātLasīt vairāk

VPS serveris

Attālinātas tirdzniecības serveris nodrošina ātru piekļuvi tirdzniecībai gan jums, gan jūsu tirdzniecības robotam, kā arī 24/7 pieslēgumu pie jūsu termināla ar jebkuras mobilās ierīces palīdzību. "VPS servera" pakalpojums ir pieejams tiem klientiem, kuriem ir pieejami vairāk par 300 USD uz tirdzniecības konta.

Pasūtīt VPSLasīt vairāk

Līdzekļu automātiska izņemšana

Izņemt peļņu minūtes laikā? RoboMarkets rūp jūsu laiks, tādēļ līdz pat 85% klientu naudas līdzekļu izņemšanas pieprasījumu tiek apstrādāti automātiski. Jūsu līdzekļu izņemšanas pieprasījumi var tikt izpildīti ne tikai darba stundās, bet arī naktīs, nedēļas nogalē un brīvdienās.

Lasīt vairāk