RoboMarkets aktīvi

RoboMarkets klientiem ir uzticama piekļuve plašam finanšu instrumentu klāstam. Izvēlieties tirgu, kurš jūs visvairāk piesaista, vai arī pievienojiet vairākus dažādus aktīvus savam investīciju portfolio.

 • Akcijas

  Pērciet vērtspapīrus un iegūstiet daļu no lielāko amerikāņu kompāniju peļņas un aktīviem, vai tirgojiet Apvienotās Karalistes, Vācijas, ASV un Šveices firmu CFD uz akcijām.

 • ETF

  ETF ir aktīvu grozs (akcijas, obligācijas, zelts utt.), kuras tiek tirgotas kā viena akcija. Šis instruments ļauj investēt globālos finanšu tirgos ar minimāliem izdevumiem.

 • Preces

  Kafija, cukurs, kokvilna un citas preces ir plaši pieprasītas tirdzniecībā jau vairākus tūkstošus gadu, un vēl joprojām ir ļoti populāras. Tirgojiet populāros lauksaimniecības produktu ETF, izmantojot RoboMarkets daudz aktīvu platformu R StocksTrader.

 • Metāli

  Metāli ir būtiski globālās finanšu sistēmas elementi. Investīcijas zeltā un sudrabā var pasargāt jūsu aktīvus no inflācijas. RoboMarkets piedāvā jums vairāk kā 20 instrumentus, lai tirgotu ETF uz alumīniju, irīdiju, varu, niķeli, platīnu un citiem metāliem.

 • Enerģija

  Investējiet mazutā, dabas gāzē, etanolā un naftā, kā arī tirgojiet ETF un CFD uz populārākajiem enerģijas produktiem. Šis tirgus ir daudzsološs jau vairākus gadus un vēl joprojām pievilina daudzus jaunos investorus.