MetaTrader 5

Viens no labākajiem tirdzniecības termināliem tirgū

MetaTrader 5 ir moderns tirdzniecības termināls, kurš spēj sasniegt nemitīgi augošās tirgoņu vajadzības un prasības. Tas savieno attīstītas pasūtījumu izpildes un sadalīto aprēķinu tehnoloģijas, tādā veidā nodrošinot lielisku iespēju ieviest pat visambiciozākās tirdzniecības idejas. Šis termināls ir perfekts risinājums tirgoņiem, kuri strādājot ar tirdzniecības robotiem, augstu novērtē ātrumu un uzticamību.

 • 4 pasūtījumu izpildes tipi
 • Daudz-pavedienu testeris
 • Tirgus dziļums
 • 6 gaidāmo pasūtījumu tipi
 • MetaTrader Tirgus

  Ērts un uzticams tiešsaistes veikals, kur jums ir pieejami vairāk kā 1,500 eksperti padomdevēji un tehniskie indikatori.
 • Fleksibla tirdzniecības sistēma

  Izmantojot MT5 jūs variet izvēlēties savstarpējā ieskaita un riska menedžmenta sistēmas. Jums arī ir pieejama pasūtījumu un darījumu segregācija, un Tirgus Dziļums.
 • Algoritmiskā tirdzniecība

  MQL5, kas ir specializēta programmēšanas vide, jūs variet izveidot, modificēt un izmēģināt tirdzniecības robotus pats.
 • Virtuālais hostings

  Noīrējiet virtuālo hostingu 24/7 tirdzniecības robotu un tirdzniecības signālu abonementu darbībai tieši no termināla tikai ar dažiem klikšķiem.

MetaTrader 5
mobilais termināls

MetaTrader 5 mobilā aplikācija ļauj jums tirgoties izmantojot jebkādu portatīvo ierīci (ar iOS un Android operētājsistēmām) no jebkurienes pasaulē jebkurā brīdī. Gluži kā datora versija, mobilais termināls atbalsta gan savstarpējā ieskaita, gan riska menedžmenta sistēmas, tajā skaitā Tirgus Dziļumu, visus tirdzniecības darbību tipus, fairāk kā 30 tehniskos indikatorus, 24 analītiskos objektus un vēl vairāk.

MetaTrader 5
interneta termināls

Tirgoņiem, kuri dod priekšroku atrasties kustībā, MetaQuotes izveidoja MetaTrader 5 Interneta terminālu. Interneta versija iekļauj visas datora versijas īpašības un opcijas, tādā veidā atļaujot jums sekot savām pozīcijām un veikt ātrus tirdzniecības lēmumus atkarībā no tirgus situācijas konkrētajā brīdī. Lai palaistu MetaTrader 5 interneta terminālu, jums ir nepieciešams interneta savienojums, interneta pārlūkprogramma un jūsu RoboMarkets tirdzniecības konta parole.

MetaTrader Tirgus

MetaTrader Tirgus ir speciāla platforma tirdzniecības robotu, indikatoru un citu aplikāciju pirkšanai ar augstu drošības līmeni. Roboti/indikatori var tikt izmantoti uzreiz pēc apmaksas. Katram Tirgus produktam ir pieejama bezmaksas demo versija, līdz ar to jūs tos variet izmēģināt pirms pirkšanas. Kā arī tirgoņiem ir pieejams plašs bezmaksas programmu klāsts.

Lasīt vairāk