MetaTrader 5

Viens no labākajiem tirdzniecības termināliem tirgū

MetaTrader 5, ir moderna tirdzniecības platforma, kas ir spējīga izpildīt nepārtraukti pieaugošās tirgoņu vajadzības un prasības.

Tā apvieno jaunākās rīkojumu izpildes un sadalītās skaitļošanas tehnoloģijas, tādā veidā nodrošinot lielisku iespēju pat visambiciozāko tirdzniecības ideju ieviešanai. Daudzaktīvu MT5 platforma jums piedāvā riska ierobežošanas rīkojumu uzskaites modeli, kurš ļauj jums atvērt vairākas pozīcijas katrā instrumentā, ieskaitot daudzvirzienu.

 • 4 rīkojumu izpildes tipi
 • Daudzpavedienu testētājs
 • Tirgus dziļums
 • 6 gaidošo rīkojumu tipi
 • MetaTrader Market

  Ērts un uzticams tiešsaistes veikals, kur jums ir pieejami vairāk kā 1 500 eksperti padomdevēji un tehniskie indikatori.
 • Fleksibla tirdzniecības sistēma

  MT5 jūs variet izvēlēties savstarpējā ieskaita un riska ierobežošanas sistēmas. Jums ir pieejama rīkojumu un darījumu segregēšana un Tirgus dziļums.
 • Algoritmiskā tirdzniecība

  Jūs variet izveidot, modificēt un pats arī testēt tirdzniecības robotus, kas veidoti specializētajā programmēšanas vidē MQL5.
 • Virtuālais hostings

  Ar dažu klikšķu palīdzību pa taisno no MT5 platformas ir iespēja izīrēt virtuālo hostingu robotu 24/7 darbībai un abonēt tirdzniecības signālus.

Lejupielādēt MetaTrader 5 jūsu mobilajā ierīcē

MetaTrader 5 mobilā lietotne ļauj jums tirgoties, izmantojot jebkuru portatīvo ierīci no jebkuras vietas pasaulē, jebkurā laikā.

Tā pat kā datora versijā, mobilais termināls atbalsta savstarpējā ieskaita un riska ierobežošanas sistēmas, tajā ir tirgus dziļums, visi tirdzniecības darbību tipi, vairāk kā 30 tehnisko indikatoru, 24 analītisko objektu un vēl daudz.

Jūs variet lejupielādēt MT5 savā mobilajā ierīcē un tirgoties no jūsu viedtālruņa vai planšetes jebkurā vietā un laikā.

Izmantojiet MetaTrader 5 web termināli

Īpaši tirgoņiem, kuriem patīk būt kustībā, MetaQuotes ir izveidojis MetaTrader 5 web termināli. Web versija iekļauj visas datora versijas funkcijas un iespējas, tādējādi ļaujot jums sekot savām pozīcijām un izdarīt ātrus tirdzniecības lēmumus, balstoties uz konkrētā brīža globālo tirgus situāciju.

Ja nevēlaties lejupielādēt MT5 uz sava datora, vienkārši atveriet web versiju. Lai palaistu MetaTrader 5 web termināli, jums ir nepieciešams tikai interneta savienojums, pārlūks un jūsu RoboMarkets konta parole.

Lejupielādējiet MetaTrader 5 savā datorā

MT5 ir vienkārši lejupielādējams un instalējams jūsu Windows sistēmā bez jebkādu papildu programmu uzstādīšanas. MetaTrader 5 var uzstādīt arī uz Linux vai Mac OS.

Download MetaTrader 5 to your PC

MetaTrader Market

MetaTrader Market ir īpaša platforma robotu, indikatoru un citu lietotņu pirkšanai ar augstu drošības pakāpi. Roboti/indikatori var tikt izmantoti uzreiz pēc maksājuma veikšanas. Katram tirgus produktam ir bezmaksas demo versija, lai jūs to varētu pirms pirkšanas izmēģināt. Papildus tam tirgoņiem ir pieejams arī plašs bezmaksas programmatūras klāsts.

Lasīt vairāk