MetaTrader 5

Viens no labākajiem tirdzniecības termināliem tirgū

MetaTrader 5, ir moderna tirdzniecÄ«bas platforma, kas ir spējÄ«ga izpildÄ«t nepārtraukti pieaugošÄs tirgoņu vajadzÄ«bas un prasÄ«bas.

Tā apvieno jaunākās rÄ«kojumu izpildes un sadalÄ«tās skaitļošanas tehnoloÄ£ijas, tādā veidā nodrošinot lielisku iespēju pat visambiciozāko tirdzniecÄ«bas ideju ieviešanai. DaudzaktÄ«vu MT5 platforma jums piedāvā riska ierobežošanas rÄ«kojumu uzskaites modeli, kurš ļauj jums atvērt vairākas pozÄ«cijas katrā instrumentā, ieskaitot daudzvirzienu.

 • 4 rÄ«kojumu izpildes tipi
 • Daudzpavedienu testētājs
 • Tirgus dziļums
 • 6 gaidošo rÄ«kojumu tipi
 • MetaTrader Market

  Ērts un uzticams tiešsaistes veikals, kur jums ir pieejami vairāk kā 1 500 eksperti padomdevēji un tehniskie indikatori.
 • Fleksibla tirdzniecÄ«bas sistēma

  MT5 jÅ«s variet izvēlēties savstarpējā ieskaita un riska ierobežošanas sistēmas. Jums ir pieejama rÄ«kojumu un darÄ«jumu segregēšana un Tirgus dziļums.
 • Algoritmiskā tirdzniecÄ«ba

  JÅ«s variet izveidot, modificēt un pats arÄ« testēt tirdzniecÄ«bas robotus, kas veidoti specializētajā programmēšanas vidē MQL5.
 • Virtuālais hostings

  Ar dažu klikšÄ·u palÄ«dzÄ«bu pa taisno no MT5 platformas ir iespēja izÄ«rēt virtuālo hostingu robotu 24/7 darbÄ«bai un abonēt tirdzniecÄ«bas signālus.

Lejupielādēt MetaTrader 5 jūsu mobilajā ierīcē

MetaTrader 5 mobilā lietotne ļauj jums tirgoties, izmantojot jebkuru portatīvo ierīci no jebkuras vietas pasaulē, jebkurā laikā.

Tā pat kā datora versijā, mobilais termināls atbalsta savstarpējā ieskaita un riska ierobežošanas sistēmas, tajā ir tirgus dziļums, visi tirdzniecÄ«bas darbÄ«bu tipi, vairāk kā 30 tehnisko indikatoru, 24 analÄ«tisko objektu un vēl daudz.

JÅ«s variet lejupielādēt MT5 savā mobilajā ierÄ«cē un tirgoties no jÅ«su viedtālruņa vai planšetes jebkurā vietā un laikā.

Izmantojiet MetaTrader 5 web termināli

Īpaši tirgoņiem, kuriem patÄ«k bÅ«t kustÄ«bā, MetaQuotes ir izveidojis MetaTrader 5 web termināli. Web versija iekļauj visas datora versijas funkcijas un iespējas, tādējādi ļaujot jums sekot savām pozÄ«cijām un izdarÄ«t ātrus tirdzniecÄ«bas lēmumus, balstoties uz konkrētā brīža globālo tirgus situāciju.

Ja nevēlaties lejupielādēt MT5 uz sava datora, vienkārši atveriet web versiju. Lai palaistu MetaTrader 5 web termināli, jums ir nepieciešams tikai interneta savienojums, pārlÅ«ks un jÅ«su RoboMarkets konta parole.

Lejupielādējiet MetaTrader 5 savā datorā

MT5 ir vienkārši lejupielādējams un instalējams jÅ«su Windows sistēmā bez jebkādu papildu programmu uzstādÄ«šanas. MetaTrader 5 var uzstādÄ«t arÄ« uz Linux vai Mac OS.

Download MetaTrader 5 to your PC

MetaTrader Market

MetaTrader Market ir Ä«paša platforma robotu, indikatoru un citu lietotņu pirkšanai ar augstu drošÄ«bas pakāpi. Roboti/indikatori var tikt izmantoti uzreiz pēc maksājuma veikšanas. Katram tirgus produktam ir bezmaksas demo versija, lai jÅ«s to varētu pirms pirkšanas izmēģināt. Papildus tam tirgoņiem ir pieejams arÄ« plašs bezmaksas programmatÅ«ras klāsts.

Lasīt vairāk