Kas ir CopyFX un kā tajā investēt?

CopyFX ir sociālās tirdzniecības platforma, kurā jūs variet sākt investēt, kopējot top tirgoņu stratēģijas, vai daloties ar savu tirdzniecības pieredzi ar citiem klientiem. Izvēloties šo investēšanas veidu, jūs arī variet valdīt pār saviem riskiem.

Lai sāktu strādāt ar mūsu investīciju platformu, jums ir jāpabeidz reģistrācijas procedūra, un jāveic pirmais depozīts. Pēc tam jūs variet piekļūt visām platformas iespējām: izmantot savas stratēģijas, lai piesaistītu abonementus, vai arī izvēlēties kādu citu tirgoni, no kura kopēt stratēģijas.

Top CopyFX Tirgoņi*

     
TirgonisIenesīgumsMax.
drawdown
Diens
tirgojoties
 
SkyTradeZ - SkyTradeZ11 488.39 USD-34.93%17Investēt
STSAG - EQUILIBRIUM5 615.09 USD-21.69%242Investēt
Tmr183 030.29 USD-49.74%42Investēt
Synergy2 906.47 USD-7.00%54Investēt
AndrewFX - Trady Trader2 792.12 USD-54.56%123Investēt

* - dati no 24.07.2018.

Trīs soļi, lai sāktu investēt:

 •  

  Reģistrēties

  Pabeigt Privātā kabineta un investīciju konta reģistrācijas procedūru. Lai sāktu kopēt darījumus, jums vajadzēs MT4 kontu.

 •  

  Izvēlieties investīciju apjomu

  Naudas daudzums, kuru vēlaties investēt, var tikt noguldīts, izmantojot vienu no pieejamajām maksājumu sistēmām. Minimālā investīcija ir 100 USD.

 •  

  Sākt darbu

  Platforma ļauj kopēt darījumus vai piedāvāt savas stratēģijas citiem. Viss, kas ir jāizdara, jāizvēlās kā vēlaties investēt savus līdzekļus.

Jūsu līdzekļu drošība

RoboMarkets darbojas saskaņā ar ES likumdošanu un atbilst visām prasībām, lai jūs tirgotos pie mums.

BUJ

Ja meklējat vietu, kur investēt naudu, tad CopyFX sociālās tirdzniecības platforma var būt viena no tām. Tā ir platforma investoriem, kurā viņi var kopēt pieredzējušāku tirgoņu darījumus, un no tā iegūt. Ja runājam par tirgoņiem, viņi var piesaistīt abonentus, lai viņus kopētu, un no tā iegūt komisiju vai procentus par veiksmīgiem darījumiem.

Jūs variet tirgoties CopyFX šādās platformās: profesionālais datora termināls MetaTrader 4.

Jūs variet ieņemt vienu no lomām:

Tirgonis Jūs esat pieredzējis tirgonis un neiebilstat dalīties ar savām zināšanām. CopyFX platformā jūs turpināsiet tirgoties, kā pierasts, un saņemsiet komisiju no abonētājiem Investoriem, kad veiksiet veiksmīgu darījumu.

Investors Jūs meklējat kur investēt naudu. CopyFX investīciju platformā jūs variet kopēt citus Tirgoņus savā kontā un maksāt viņiem tikai par veiksmīgajiem darījumiem.

Jūs variet strādāt CopyFX sociālās tirdzniecības platformā no šādiem kontiem: ProCent, Pro, Ecn, Prime, Pro-Affiliate, ECN Affiliate un Cent Affiliate.

Jūs variet izņemt naudu no CopyFX jebkurā brīdī, izmantojot vienu no pieejamām maksājumu sistēmām.