Twenty-First Century Fox, Inc. (FOXA)

Pieejami platformā
MetaTrader 4R StocksTrader
Pieejami kontu tipam
ProECNPrime

FOXA specifikācijas

NosaukumsVērtība
NameTwenty-First Century Fox, Inc. stocks CFD
1 Pip Size0.01
Size of 1 lot100 contracts
Minimum spread (pips)0
Swap short (%)-3
Swap long (%)-6
Commission150 / mio
Fiksēts plecs1:5
Hedged margin50%
Minimum contract size (lot)0.01
Contract size minimum increment (lot)0.01
Minimum price increment (tick size)0.01
The time of trading session16:31-22:59
Term currencyUSD

Mūsu FOXA "Grafiku" sadaļā jūs variet atrast tiešraides kotēšanu CFD uz Amerikas un Eiropas akcijām. Jūsu priekšā ir Twenty-First Century Fox, Inc. (FOXA) grafiks. Nav nepieciešams atjaunot Twenty-First Century Fox, Inc. (FOXA) grafiku, jo kotēšana ir atjaunota reālajā laikā. Izmantojiet kotēšanu grafikā, lai novērotu Twenty-First Century Fox, Inc. (FOXA) cenas svārstības un analizētu tā pagātnes datus. Riska brīdinājums: iepriekšējo tirdzniecības darbību rezultāti negarantē tādus pašus rezultātus nākotnē.

Šis FOXA grafiks parāta kotēšanu no ārēja avota un to vajadzētu izmantot tikai informatīvā nolūkā. Grafikā FOXA atspoguļotie dati var atšķirties no faktiskās tirdzniecības instrumenta kotēšanas vai izpildes cenas kompānijas platformās.

FAQ

Atveriets RoboMarkets tirdzniecības kontu izlemiet kādu daudzumu aktīva iegādāties un tad izveidojiet rīkojumu par Twenty-First Century Fox, Inc. (FOXA) iegādi.

Jūs variet tirgot Twenty-First Century Fox, Inc. (FOXA), izmantojot MetaTrader 4 un MetaTrader 5, vai R StocksTrader platformas.

Jūs variet tirgot Twenty-First Century Fox, Inc. (FOXA) Prime, ECN, Pro vai R StocksTrader kontos.

Populāri instrumenti