United Parcel Service, Inc. (UPS)

Pieejami platformā
MetaTrader 4R StocksTrader
Pieejami kontu tipam
ProECNPrime

UPS specifikācijas

NosaukumsVērtība
NameUnited Parcel Service, Inc. stocks CFD
1 Pip Size0.01
Size of 1 lot100 contracts
Minimum spread (pips)0
Swap short (%)-3
Swap long (%)-6
Commission150 / mio
Fiksēts plecs1:5
Hedged margin50%
Minimum contract size (lot)0.01
Contract size minimum increment (lot)0.01
Minimum price increment (tick size)0.01
The time of trading session16:31-22:59
Term currencyUSD

Mūsu UPS "Grafiku" sadaļā jūs variet atrast tiešraides kotēšanu CFD uz Amerikas un Eiropas akcijām. Jūsu priekšā ir United Parcel Service, Inc. (UPS) grafiks. Nav nepieciešams atjaunot United Parcel Service, Inc. (UPS) grafiku, jo kotēšana ir atjaunota reālajā laikā. Izmantojiet kotēšanu grafikā, lai novērotu United Parcel Service, Inc. (UPS) cenas svārstības un analizētu tā pagātnes datus. Riska brīdinājums: iepriekšējo tirdzniecības darbību rezultāti negarantē tādus pašus rezultātus nākotnē.

Šis UPS grafiks parāta kotēšanu no ārēja avota un to vajadzētu izmantot tikai informatīvā nolūkā. Grafikā UPS atspoguļotie dati var atšķirties no faktiskās tirdzniecības instrumenta kotēšanas vai izpildes cenas kompānijas platformās.

FAQ

Atveriets RoboMarkets tirdzniecības kontu izlemiet kādu daudzumu aktīva iegādāties un tad izveidojiet rīkojumu par United Parcel Service, Inc. (UPS) iegādi.

Jūs variet tirgot United Parcel Service, Inc. (UPS), izmantojot MetaTrader 4 un MetaTrader 5, vai R StocksTrader platformas.

Jūs variet tirgot United Parcel Service, Inc. (UPS) Prime, ECN, Pro vai R StocksTrader kontos.

Populāri instrumenti