Sezonas atklāšana
Bronzas medaļa "Greece Offroad"

2019. gada sezona sākās ar Romāna Starikoviča un Berta Heskes parādīšanos rallijreidā "Greece Offroad" Maķedonijas rietumos. "Autolife" pārvarēja visus Grieķijas ceļu šķēršļus un šķērsoja finiša līniju trešajā vietā.

Jauna nodaļa Autolife vēsturē

Šis gads būs kritisks "Autolife" vēsturē un pilotu dzīvēs. Viņi gadu sāka jaunā Toyota Hilux Overdrive automobīlī, kuru to iesauca par "Mighty Bumblebeast". Komanda gatavojas vairākām starptautiskām sacensībām un rallijam "Dakāra-2020".

Mēs esam lepni, ka mūsu logo atrodas uz "Mighty Bumblebeast" sāniem un palīdz sasniegt jaunus augstumus, un mēs turpināsim atbalstīt "Autolife" komandu ceļā uz jaunām uzvarām.

RoboMarkets ir augšupejas sponsors

Gluži kā RoboMarkets komanda, Autolife nebaidās no jaunu un izaicinošu mērķu nospraušanas un dzīšanās pēc šiem mērķiem par spīti visam. Neskaitot "Dakāru", braucēji plāno piedalīties "Silk Way Rally", "Africa Eco Race", "Abu Dhabi desert Challenge", kā arī sacensties Kazahstānā, Grieķijā, Spāijā un Kiprā.

RoboMarkets virzās taisni uz neiekarotām virsotnēm, un vienmēr ir gatavi atbalstīt tos, kuri ir tikpat neatlaidīgi savu mērķu sasniegšanā, kā mēs.
map