2019. - mūsdienas

Motorsport

BMW M Motorsport

RoboMarkets Ltd ir Oficiālais BMW M Motorsport, kas ir komanda ar lielisku vēsturi un uzvarētāju tradīcijām, partneris. Aizraujošā motorsporta pasaule ir pilna kaislību, trakumu un adrenalīna. Un BMW M Motorsport ir būtiska daļa no šīs pasaules gandrīz 50 gadus, piedaloties autosacīkstēs visā pasaulē un veiksmīgi pārstāvot vācu auto ražotāju.

1

24 stundu Nirburgringas
sacīkstes

12

BMW M2 Cup sacīkstes

2019 - līdz šim brīdim

Volejbols

RoboMarkets AEL

RoboMarkets ir Kipras republikas vadošās sieviešu volejbola komandas "RoboMarkets AEL" Oficiālais sponsors. Komanda ir uzvarējusi vairākas reģionālas un starptautiskas sacensības, tajā skaitā ieguvusi 29 Kipras sieviešu volejbola Čempionāta titulus.

x29

Kipras volejbola čempionāta uzvarētāja

x28

Kipras volejbola kausa uzvarētāja

x13

Kipras volejbola Super Kausa uzvarētāja

2019

Motorsport

"Autolife" komanda 2019. gada sacīkšu sezonā

2019. gadā, RoboMarkets Ltd ir "Autolife" komandas Platīna partneris. Iepriekš brokeris atbalstīja šo komandu "Dakar 2017" rallijā. Pēc dažu gadu treniņiem, "Autolife" ir atpakaļ lielo sacensību dalībnieku sarakstā ar jaunu mašīnu, Toyota Hilux Overdrive, kurai ir dota iesauka "The Mighty Bumblebeast". Komanda, kura sastāv no Romāna Starikoviča un Berta Heskes, ir gatava kāpt augstākajos auto sacīkšu kalnos, tajā skaitā gaidāmajā "Dakar 2020" rallijā.

3
vieta

"Greece Offroad" rallijā

2018. - līdz mūsdienām

Cīņas sports

Muai Tai cīkstonis un treneris
Andrejs Kuļebins

RoboMarkets Ltd ir veiksmīgā baltkrievu Muai Tai cīkstoņa un trenera Andreja Kuļebina oficiālais sponsors. Kuļebinam ir vairāk kā 200 uzvaru; viņš ir daudzkārtējs Tai boksa pasaules čempions un Baltkrievijas Sporta Goda Meistars.

x25

Pasaules čempions (IFMA, IPCC, WAKO, WKN, WMC, WMF)

x4

Eiropas čempions (IFMA, WKN)

 

2018 - 19 sezona

Basketbols

Daudzkārtējais LKL uzvarētājs
BK Žalgiris

RoboMarkets Ltd ir vecākā un godalgotākā Lietuvas basketbola kluba Žalgiris (Kauņa) oficiālais sponsors. Žalgiris ir daudzkārtējs Lietuvas Čempionāta un LKF kausa uzvarētājs. Komanda ieņēma trešo vietu EiroLīgas 2017.-18. gada sezonā, kas ir augstākais komandas sasniegums Eiropas basketbola līgā, kopš 1999. gadā komanda to ieguva.

x20

Lietuvas Basketbola Līgas (LKL) uzvarētājs

x5

Baltijas Basketbola Līgas (BBL) Uzvarētājs

2017

Auto sacīkstes

"Starikovich-Heskes Team" sacīkšu komanda rallijā Dakāra 2017

RoboMarkets Ltd bija oficiālais sponsors Kipras sacīkšu komandai ar nosaukumu "Starikovich-Heskes Team" 2017. gada Dakāras rallijā. Komandas pilots Romāns Starikovičs ir prasmīgs sacīkšu braucējs ar vairāk kā 60,000 kilometriem bezceļu pieredzes Eiropā, Āfrikā un Austrālijā.

Vairāk kā

60,000 km

caur ceļiem un bezceļiem Eiropā, Āfrikā un Austrālijā

2016. - līdz mūsdienām

Futbols

Limassol Police futbola komanda

RoboMarkets Ltd ir Limassol Police futbola komandas oficiālais sponsors. Sadarbība ar policijas iecirkni ir vēl viens apstiprinājums RoboMarkets mērķim nodarboties ar godīgu un legālu biznesu visās mūsdienu sabiedrības sfērās.

1
vieta

Policijas Draudzības Turnīrs

2
vieta

Kipras valsts iestāžu turnīrs

 

2018

Teniss

"Tenis PRO Život", tenisa pasākums, kuru sponsorēja RoboMarkets, kurš notika 2018. gada 15. septembrī. Turnīrs tika rīkots, lai atbalstītu ar vēzi slimus pusaudžus. Pasākuma laikā ziedotā nauda tika izmantota, lai palīdzētu cilvēkiem ar onkoloģiskajām slimībām.