Daudzkārtējā LKL čempiona BK Žalgiris oficiālais sponsors

2019

Motorsport

BMW M Motorsport

RoboMarkets Ltd ir BMW M Motorsport, komandas ar izcilu vēsturi un uzvaras tradīcijām, oficiālais sponsors. Aizraujošā autosporta pasaule ir pilna ar kaislībām, aizrautību un adrenalīnu. Un BMW M Motorsport ir bijuši šīs pasaules būtiska daļa jau gandrīz 50 gadus, piedaloties auto sacīkstēs visā pasaulē un veiksmīgi pārstāvot Vācijas auto ražotāju.

#47 BMW M4 DTM

>600

ZS

4

Cilindri

1,999 cc

Tilpums

990 kg

Masa

9,500 rpm

Apgr.

2018. - līdz mūsdienām

Cīņas sports

Muai Tai cīkstonis un treneris
Andrejs Kuļebins

RoboMarkets Ltd ir veiksmīgā baltkrievu Muai Tai cīkstoņa un trenera Andreja Kuļebina oficiālais sponsors. Kuļebinam ir vairāk kā 200 uzvaru; viņš ir daudzkārtējs Tai boksa pasaules čempions un Baltkrievijas Sporta Goda Meistars.

x25

Pasaules čempions (IFMA, IPCC, WAKO, WKN, WMC, WMF)

x4

Eiropas čempions (IFMA, WKN)

2018. - 2019.

Basketbols

Daudzkārtējais LKL uzvarētājs
BK Žalgiris

RoboMarkets Ltd ir vecākā un godalgotākā Lietuvas basketbola kluba Žalgiris (Kauņa) oficiālais sponsors. Žalgiris ir daudzkārtējs Lietuvas Čempionāta un Lietuvas Kausa ieguvējs. Komanda ieņēma trešo vietu EiroLīgas 2017.-18. gada sezonā, kas ir augstākais komandas sasniegums Eiropas basketbola līgā, kopš 1999. gadā komanda to ieguva.

x20

Lietuvas Basketbola Līgas (LKL) uzvarētājs

x5

Baltijas Basketbola Līgas (BBL) Uzvarētājs

2017

Auto sacīkstes

"Starikovich-Heskes Team" sacīkšu komanda rallijā Dakāra 2017

RoboMarkets Ltd (iepriekš RoboForex (CY) Ltd) bija oficiālais sponsors Kipras sacīkšu komandai ar nosaukumu "Starikovich-Heskes Team" 2017. gada Dakāras rallijā. Komandas pilots Romāns Starikovičs ir prasmīgs sacīkšu braucējs ar vairāk kā 60,000 kilometriem bezceļu pieredzes Eiropā, Āfrikā un Austrālijā.

Vairāk kā

60,000 km

caur ceļiem un bezceļiem Eiropā, Āfrikā un Austrālijā

2016. - līdz mūsdienām

Futbols

Limassol Police futbola komanda

RoboMarkets Ltd ir Limassol Police futbola komandas oficiālais sponsors. Sadarbība ar policijas iecirkni ir vēl viens apstiprinājums RoboMarkets mērķim nodarboties ar godīgu un legālu biznesu visās mūsdienu sabiedrības sfērās.

1
vieta

Policijas Draudzības Turnīrs

2
vieta

Kipras valsts iestāžu turnīrs