2019

Motorsport

BMW M Motorsport

RoboMarkets Ltd ir BMW M Motorsport, komandas ar izcilu vēsturi un uzvaras tradīcijām, oficiālais sponsors. Aizraujošā autosporta pasaule ir pilna ar kaislībām, aizrautību un adrenalīnu. Un BMW M Motorsport ir bijuši šīs pasaules būtiska daļa jau gandrīz 50 gadus, piedaloties auto sacīkstēs visā pasaulē un veiksmīgi pārstāvot Vācijas auto ražotāju.

#47 BMW M4 DTM
 
83

DTM Victories

283

DTM Podiums

307

DTM Races

2019 - līdz šim brīdim

Volejbols

RoboMarkets AEL

RoboMarkets ir Kipras republikas vadošās sieviešu volejbola komandas "RoboMarkets AEL" Oficiālais sponsors. Komanda ir uzvarējusi vairākas reģionālas un starptautiskas sacensības, tajā skaitā ieguvusi 29 Kipras sieviešu volejbola Čempionāta titulus.

x29

Kipras volejbola čempionāta uzvarētāja

x28

Kipras volejbola kausa uzvarētāja

x13

Kipras volejbola Super Kausa uzvarētāja

2019

Motorsport

"Autolife" "Grieķijas Bezceļu" rallijā

2019. gadā RoboMarkets Ltd ir "Autolife" komandas platīna sponsors Grieķijas rallijreidā ar nosaukumu "Grieķijas Bezceļi". Kopš tās parādīšanās "Dakāra 2017", komanda veido nākotnes plānus, nepārstājot trenēties. Ar jaunu mašīnu, Toyota Hilux Overdrive, komanda, kuras sastāvā ietilpst Romāns Starikovičs (Kipra) un Berts Heskes (Nīderlande), ir gatava kāpt autosacīkšu augstākajās virsotnēs no sacīkstes uz sacīksti, tajā skaitā gaidāmajā rallijā "Dakāra 2020".

3
vieta

"Greece Offroad" rallijā

2018. - līdz mūsdienām

Cīņas sports

Muai Tai cīkstonis un treneris
Andrejs Kuļebins

RoboMarkets Ltd ir veiksmīgā baltkrievu Muai Tai cīkstoņa un trenera Andreja Kuļebina oficiālais sponsors. Kuļebinam ir vairāk kā 200 uzvaru; viņš ir daudzkārtējs Tai boksa pasaules čempions un Baltkrievijas Sporta Goda Meistars.

x25

Pasaules čempions (IFMA, IPCC, WAKO, WKN, WMC, WMF)

x4

Eiropas čempions (IFMA, WKN)

 

2018 - 19 sezona

Basketbols

Daudzkārtējais LKL uzvarētājs
BK Žalgiris

RoboMarkets Ltd ir vecākā un godalgotākā Lietuvas basketbola kluba Žalgiris (Kauņa) oficiālais sponsors. Žalgiris ir daudzkārtējs Lietuvas Čempionāta un LKF kausa uzvarētājs. Komanda ieņēma trešo vietu EiroLīgas 2017.-18. gada sezonā, kas ir augstākais komandas sasniegums Eiropas basketbola līgā, kopš 1999. gadā komanda to ieguva.

x20

Lietuvas Basketbola Līgas (LKL) uzvarētājs

x5

Baltijas Basketbola Līgas (BBL) Uzvarētājs

2017

Auto sacīkstes

"Starikovich-Heskes Team" sacīkšu komanda rallijā Dakāra 2017

RoboMarkets Ltd (iepriekš RoboForex (CY) Ltd) bija oficiālais sponsors Kipras sacīkšu komandai ar nosaukumu "Starikovich-Heskes Team" 2017. gada Dakāras rallijā. Komandas pilots Romāns Starikovičs ir prasmīgs sacīkšu braucējs ar vairāk kā 60,000 kilometriem bezceļu pieredzes Eiropā, Āfrikā un Austrālijā.

Vairāk kā

60,000 km

caur ceļiem un bezceļiem Eiropā, Āfrikā un Austrālijā

2016. - līdz mūsdienām

Futbols

Limassol Police futbola komanda

RoboMarkets Ltd ir Limassol Police futbola komandas oficiālais sponsors. Sadarbība ar policijas iecirkni ir vēl viens apstiprinājums RoboMarkets mērķim nodarboties ar godīgu un legālu biznesu visās mūsdienu sabiedrības sfērās.

1
vieta

Policijas Draudzības Turnīrs

2
vieta

Kipras valsts iestāžu turnīrs

 

2019 - presente

Pallavolo

A multiple winner of the LKL
BC Žalgiris

RoboMarkets Ltd was the official sponsor of the oldest and most awarded Lithuanian basketball club Žalgiris (Kaunas). Žalgiris is multiple winner of the Lithuanian Championship and the LKF Cup. The team ranked third in the EuroLeague in 2017-18 season, which was the highest achievement in the EuroLeague since the team won it in 1999.