RoboMarkets regulācija

Reģistrēta kā juridiska investīciju kompānija 29 Eiropas valstīs.

Investor Compensation Fund

Kompānija ir Kipras Investoru Kompensācijas Fonda (ICF) biedrs.

Kipras Ieguldītāju Kompensāciju Fonds (ICF) ir organizācija, kas nodrošina kompāniju, kas reģistrētas CySEC, apdrošinātos klientus ar kompensāciju maksājumiem, ja kompānijas nav spējīgas izmaksāt kompensāciju patstāvīgi. Šajā gadījumā, kompensācija var būt līdz 20,000 EUR vienam klientam, neatkarīgi no tā, cik tirdzniecības kontu viņam ir, kāda ir to bāzes valūta un vieta, kur investīciju pakalpojumi tiek sniegti.

Civiltiesiskās Atbildības apdrošināšanas programma

Mēs saprotam, ka lai uzturētu ērtus darba apstākļus, tirgoņiem ir būtiski fokusēties uz efektīvu tirdzniecības metožu meklēšanu, nevis uztraukties par brokera sadarbības nosacījumu ievērošanu. Līdz ar to mēs pielikām papildus pūles, lai aizsargātu mūsu atbildību pret Klientiem, izmantojot Civiltiesiskās Atbildības Apdrošināšanas Polisi Forex Brokeriem līdz pat 2,500,000 EUR. Šī programma iekļauj tirgū vadošo apdrošināšanas segumu tādu risku gadījumā, kuri var novest pie klientu finansiālajiem zaudējumiem (piemēram, krāpšanu, izlaidumiem, nevērību, kļūdām un citiem).

Šis segums mūsu klientiem tiek nodrošināts bez jebkādas papildus maksas.

Skatīt Sertifikātu

Globāli AML Standarti

Wolfsberg Group ir trīspadsmit starptautisku banku asociācija, kuras mērķis ir izstrādāt finanšu noziegumu risku menedžmenta vadlīnijas, īpaši saistībā ar Pazīsti Savu Klientu, Pret Naudas Atmazgāšanas un Pret Terorisma Finansēšanas politikām.

RoboMarkets Ltd seko un ievieš Wolfsberg Group principus, īpaši Pret Naudas Atmazgāšanas un Pret Terorisma Finansēšanas politikas.

RoboMarkets Ltd izmanto zemāk esošo aptauju un savu politiku un procedūras, lai nodrošinātu klientus ar to, kādā veidā tiek veikta klientu uzticamības pārbaude, saskaņā ar klienta uzrādīto riska profilu. Adekvātas uzticamības pārbaudes nodrošināšana, kas iekļauj neatkarīgu verifikāciju un no tās izrietošos papildu jautājumus, ir šo aptauju izmantojošās firmas atbildība.

Skatīt Aptauju

Klientu līdzekļu drošība

Jūsu līdzekļi ir drošībā, kad jūs tirgojieties ar RoboMarkets.

 •  

  Regulēts Eiropas brokeris

  Oficiāli reģistrēts Kipras republikā
  CySEC licences Nr. 191/13.

 •  

  Negatīvas Bilances Aizsardzība

  Ja tirgus nestabilitāte neļauj klientiem uzturēt konta bilanci, RoboMarkets iestata uz nulli.

 •  

  ICF biedrs

  Fonds nodrošina apdrošinātos CySEC licencēto kompāniju klientus ar kompensācijām līdz pat 20,000 EUR.

 •  

  Nošķirtie Konti lielākajās bankās

  RoboMarkets tur savu klientu līdzekļus atsevišķi no Kompānijas līdzekļiem, tādā veidā nodrošinot to, ka viņu līdzekļi ir pasargāti no nelikumīgas izmantošanas un krāpšanas.

Sākt Tirgoties