Profesionālo klientu nosacījumi

2018. gada 1. augustā spēkā stāsies jaunas Eiropas Vērtspapīru un Tirgu Iestādes (ESMA) prasības CFD tirdzniecības nodrošināšanai finanšu organizāciju patēriņa klientiem, kas veic savu darbību Eiropas Savienības valstīs.

 

Riski

Sākot no 2018. gada 30. jūlija maksimālā kredītpleca vērtība visām jaunajām CFD pozīcijām tiks ierobežota atkarībā no aktīva tipa:

     
  Profesionāli
klienti
 Patēriņa
klienti
   Lielāki  Mazāki
Nozīmīgākajiem Valūtu pāriem Nozīmīgākajiem Valūtu pāriem1:500 Nozīmīgākajiem Valūtu pāriem1:30
Mazāk nozīmīgajiem valūtu pāriem, zeltam Mazāk nozīmīgajiem valūtu pāriem, zeltam1:500 Mazāk nozīmīgajiem valūtu pāriem, zeltam1:20
Nozīmīgajiem indeksiem Nozīmīgajiem indeksiem1:100 Nozīmīgajiem indeksiem1:20
Precēm, kas nav zelts, maznozīmīgajiem Indeksiem Precēm, kas nav zelts, maznozīmīgajiem Indeksiem1:100 Precēm, kas nav zelts, maznozīmīgajiem Indeksiem1:10
CFD uz akcijām CFD uz akcijām1:20 CFD uz akcijām1:5

Gadījumā, ja uz jūsu kontiem 2018. gada 30. jūlija ir atvērtas pozīcijas, to kredītpleca vērtības netiks mainītas un peļņas prasības paliks nemainīgas līdz brīdim, kad pozīcijas tiks aizvērtas. Šie noteikumi attiecas uz kontiem, kuri ir atvērti arī CopyFX investīciju platformā.

 

"Stop Out" katram kontam

Šī funkcija standartizēs maržas līmeni (100% Prime kontiem un 50% visiem citiem kontiem) pie kura nodrošinātājam tiek pieprasīts aizvērt vienu vai vairākas jūsu atvērtās CFD pozīcijas.

Profesionāli
klienti
 
Patēriņa
klienti
 
 

Negatīvās bilances aizsardzība katram kontam*

No šī brīža visiem tirgoņiem ir garantēta negatīvās bilances aizsardzība. Tomēr šis pakalpojums jau sen ir bijis pieejams visiem RoboMarkets klientiem. Negatīvās bilances aizsardzība nodrošina to, ka tirgonis nevar zaudēt vairāk naudas kā ir viņu kontā.

Profesionāli
klienti
 
Patēriņa
klienti
 
 

Bonusu programmas

RoboMarkets saviem klientiem nodrošina labākos promocijas piedāvājumus finanšu tirgū: Klasiskais bonuss, Peļņas Dalīšanās Bonuss, Cashback (Rebates), Līdz pat 10% no konta bilances, VIP klients

Profesionāli
klienti
 
Patēriņa
klienti
 
 

ICF biedrs

Kipras Ieguldītāju Kompensāciju Fonds (ICF) ir organizācija, kas nodrošina kompāniju, kas reģistrētas CySEC, apdrošinātos klientus ar kompensāciju maksājumiem, ja kompānijas nav spējīgas izmaksāt kompensāciju patstāvīgi.

Profesionāli
klienti
 
Patēriņa
klienti
 
ESMA jaunās prasības neietekmēs "Profesionālo Klientu" kategoriju. Jebkuram Kompānijas klientam ir iespēja pieteikties pārkategorizēšanai saskaņā ar noteiktiem kritērijiem.
* — Negatīvās bilances aizsardzība Profesionālajiem klientiem tiek nodrošināta individuāli izskatot katru gadījumu. Kompānija patur tiesības pārtraukt nodrošināt NBA konkrētam klientam.

Kā kļūt par Profesionālu RoboMarkets klientu?

Lai kļūtu par Profesionālu klientu, jums ir jābūt attiecīgai pieredzei, zināšanām un kompetencei, kas nepieciešama, lai neatkarīgi veiktu investīciju lēmumus un precīzi izvērtētu riskus, ko šie lēmumi iekļauj.

 

Iziet kvalifikācijas testu

Lai kļūtu par Profesionālu klientu, jums ir nepieciešams nosūtīt pieprasījumu pārkategorizēšanai un iziet kvalifikācijas testu jūsu Privātajā Kabinetā.

Lai veiksmīgi izietu kvalifikācijas testu, jums ir jāatbilst vismaz diviem no zemāk minētajiem kritērijiem:
  • Jūsu finanšu instrumentu portfolio, kas iekļauj gan naudas noguldījumus, gan finanšu instrumentus, pārsniedz 500,000 EUR.
  • Jūs esat veicis lielus finanšu darījumus attiecīgajā tirgū ar vidējo biežumu 10 (desmit) reizes ceturksnī pēdējos četrus (4) ceturkšņus.
  • Jūs esat strādājis vai strādājat finanšu sektorā vismaz vienu (1) gadu profesionāļa amatā, kurš prasa zināšanas par to, kā veikt finanšu darījumus un izmantot piedāvātos pakalpojumus.
 

Mūsu speciālisti ar jums sazināsies

Jūsu pieprasījums tiks izskatīts pēc iespējas ātrāk. Mēs varam sazināties ar jums, lai pieprasītu papildus dokumentus uzreiz kā pieteikums ir apstrādāts.

Dokumenti, kuri jums ir nepieciešami kvalifikācijas testa iziešanai:
  • Līdzekļu apjoma apliecinājums: bankas pārskats, bankas rekomendācijas vēstule par kredītbilanci, brokeru kontu, turēto kontu pārskati (piemēram, līdzekļu aktīvi, skaidras naudas pārskati vai citi konta pārskati), atskaites no jebkuras citas finanšu organizācijas.
  • Jūsu tirdzniecības pieredzes apliecinājums: bankas vai brokeru kontu pārskati (piemēram, jūsu tirdzniecības konta vēsture pie jebkura forex brokera), sertifikāts vai līdzīgs dokuments, kurš apliecina jūsu tirdzniecības apjomus.
  • Jūsu finanšu pieredzes apliecinājums: CV, jūsu darba devēja atsauksme/liecība, semināru, prakses un finanšu apmācību (kuri pierāda vairāk kā 12 mēnešu pieredzi finanšu profesionāļa amatā) sertifikāti, LinkedIn, Xing profila saites utt.

Pilns dokumentu saraksts, kuri ir nepieciešami pārkategorizēšanas procedūras iziešanai var tikt nodrošināti pēc pieprasījuma.