Kā kļūt par Profesionālu RoboMarkets klientu?

Lai kļūtu par Profesionālu klientu jums ir jābūt attiecīgai pieredzei un kompetencei, lai spētu neatkarīgi veikt investīciju lēmumus un precīzi novērtētu riskus, kurus šie lēmumi ietver.

Jānokārto kvalifikācijas tests

Lai kļūtu par Profesionālu klientu, jums ir jānosūta rekatagorizēšanas pieprasījums un jānokārto kvalifikācijas tests jūsu Privātajā Kabinetā.

Lai veiksmīgi nokārtotu kvalifikācijas testu, jums ir jāsasniedz vismaz divi no zemāk esošajiem kritērijiem:
  • Jūsu finanšu instrumentu portfolio izmērs, kas iekļauj gan naudas depozītu, gan finanšu instrumentus, pārsniedz 500 000 EUR.
  • Jūs esat veicis lielus darījumus attiecīgajā tirgū ar vidējo biežumu 10 (desmit) reizes ceturksnī pēdējo četru (4) ceturkšņu laikā.
  • Jūs esat strādājis finanšu sektorā vismaz vienu (1) gadu profesionālā pozīcijā, kas prasa zināšanas par to, kā veic darījumus, vai izmanto piedāvātos pakalpojumus.

Mūsu speciālisti ar jums sazināsies

Jūsu pieprasījums tiks izskatīts pēc iespējas ātrāk. Mēs ar jums iespējams sazināsimies, lai pieprasītu papildu dokumentus, vai arī uzreiz pēc jūsu pieteikuma apstrādes.

Dokumenti, kas nepieciešami testa nokārtošanai:
  • Jūsu līdzekļu apjoma apstiprinājums: konta izraksti, bankas rekomendācijas vēstule par kredīta bilanci, brokera konti, aizbildnības kontu pārskati (piemēram, līdzekļi, aktīvi, naudas pārskats vai citi konta pārskati), izziņa no jebkuras citas finanšu organizācijas.
  • Apstiprinājums par jūsu tirdzniecības pieredzi: bankas vai brokera konta pārskats (piemēram, jūsu tirdzniecības konta vēsture no jebkura forex brokera), sertifikāts, kas apstiprinās jūsu tirdzniecības apjomus vai līdzīgi dokumenti.
  • Apliecinājums par jūsu finanšu pieredzi: CV, atsauksmes no jūsu darba devēja, dokumenti par semināriem, praksi un finanšu apmācību (kas pierādīs pieredzi, kas ilgāka par 12 mēnešiem profesionālā pozīcijā), LindeIn, Xing profila saites utt.

Pilns dokumentu saraksts rekategorizācijas procedūras nokārtošanai var tikt nodrošināts pēc pieprasījuma.