RoboMarkets: būtiska informācija par Walmart akciju šķelšanu 2024. gada 26. februārī

23.02.2024 / 13:51

Dārgie Klienti un Partneri,

2024. gada 26. februārī Walmart akcijām notiks šķelšana. Akciju šķelšana ir korporatīvā darbība, kā rezultātā kompānija palielina emitēto akciju skaitu par konkrētu reizinātāju un samazina to vērtību ar skaitliski tādu pašu dalītāju.

Walmart veiks 3 pret 1 akciju šķelšanu (1 akcija tiks sašķelta 3).

Kā tas ietekmēs pozīcijas un rīkojumus?

Ja jums ir atvērtas pozīcijas ar Walmart akcijām, vai arī plānojat tādas atvērt, lūdzu, pievērsiet uzmanību šādām izmaiņām, kuras stāsies spēkā 2024. gada 26. februārī:

MetaTrader 4 / MetaTrader 5 konti

Šķelšanās procedūra notiks 26. februārī un tiks pabeigta pirms ASV akciju sesijas sākuma 16.30 (pēc servera laika).

  • Visi gaidošie rīkojumi (Buy Limit, Buy Stop, Sell Limit, Sell Stop, Buy Stop Limit, Sell Stop Limit, Stop Loss un Take Profit) ar WMT tiks atcelti

  • Visām WMT pozīcijām atvēršanas cena tiks dalīta ar 3

  • Katras WMT pozīcijas apjoms tiks reizināts ar 3

Lūdzu, ņemiet vērā, ka ja jūs izmantojat Ekspertu Padomdevēju (EP), mēs jums iesakam sazināties ar izstrādātājiem par to, vai viņu kodam ir nepieciešamas modifikācijas, lai nodrošinātu pareizu akciju datu interpretāciju pēc šķelšanas.

R StocksTrader konti

Šķelšanās procedūra notiks 26. februārī un tiks pabeigta pirms ASV akciju sesijas sākuma 16.30 (pēc servera laika).

  • Šķelšanas procedūras laikā visi gaidošie rīkojumi (Buy Limit, Sell Limit, Stop Loss un Take Profit) ar WMT un WMT.ny tiks atcelti

  • Pozīcijām ar WMT un WMT.ny, kas atvērtas pirms splita, atvēršanas cena tiks dalīta ar 3

  • Visu atvērto WMT un WMT.ny pozīciju apjoms tiks reizināts ar 3

  • Visas šo instrumentu viena virziena pozīcijas no viena konta tiks apvienotas vienā jaunā pozīcijā. Šīs pozīcijas atvēršanas cena un apjoms tiks balstīts uz vidējo svērto visu pozīciju cenu pirms šķelšanas.

Vēsturiskie grafiki jūsu tirdzniecības terminālī tiks atjaunināti, lai atspoguļotu jaunās augstāk minēto instrumentu cenas.

Visi citi tirdzniecības nosacījumu aspekti paliks nemainīgi. Lūdzu ņemiet vērā šo informāciju, kad plānojiet savas tirdzniecības darbības.

Ar cieņu
RoboMarkets komanda