Adobe Systems Incorporated (ADBE)

Pieejami platformā
MetaTrader 4R StocksTrader
Pieejami kontu tipam
ProECNPrime

ADBE specifikācijas

NosaukumsVērtība
1 Pip Size0.01
Size of 1 lot100 contracts
Minimum spread (pips)0
Swap short (%)-3
Swap long (%)-6
Commission150 / mio
Fiksēts plecs1:5
Hedged margin50%
Minimum contract size (lot)0.01
Contract size minimum increment (lot)0.01
Minimum price increment (tick size)0.01
The time of trading session16:31-22:59
Term currencyUSD

Mūsu ADBE "Grafiku" sadaļā jūs variet atrast tiešraides kotēšanu CFD uz Amerikas un Eiropas akcijām. Jūsu priekšā ir Adobe Systems Incorporated (ADBE) grafiks. Nav nepieciešams atjaunot Adobe Systems Incorporated (ADBE) grafiku, jo kotēšana ir atjaunota reālajā laikā. Izmantojiet kotēšanu grafikā, lai novērotu Adobe Systems Incorporated (ADBE) cenas svārstības un analizētu tā pagātnes datus. Riska brīdinājums: iepriekšējo tirdzniecības darbību rezultāti negarantē tādus pašus rezultātus nākotnē.

Šis ADBE grafiks parāta kotēšanu no ārēja avota un to vajadzētu izmantot tikai informatīvā nolūkā. Grafikā ADBE atspoguļotie dati var atšķirties no faktiskās tirdzniecības instrumenta kotēšanas vai izpildes cenas kompānijas platformās.

FAQ

Atveriets RoboMarkets tirdzniecības kontu izlemiet kādu daudzumu aktīva iegādāties un tad izveidojiet rīkojumu par Adobe Systems Incorporated (ADBE) iegādi.

Jūs variet tirgot Adobe Systems Incorporated (ADBE), izmantojot MetaTrader 4 un MetaTrader 5, vai R StocksTrader platformas.

Jūs variet tirgot Adobe Systems Incorporated (ADBE) Prime, ECN, Pro vai R StocksTrader kontos.

Populāri instrumenti