Newmont Mining Corporation (NEM)

Pieejami platformā
MetaTrader 4R StocksTrader
Pieejami kontu tipam
ProECNPrime

NEM specifikācijas

NosaukumsVērtība
1 Pip Size0.01
Size of 1 lot100 contracts
Minimum spread (pips)0
Swap short (%)-3
Swap long (%)-6
Commission150 / mio
Fiksēts plecs1:5
Hedged margin50%
Minimum contract size (lot)0.01
Contract size minimum increment (lot)0.01
Minimum price increment (tick size)0.01
The time of trading session16:31-22:59
Term currencyUSD

Mūsu NEM "Grafiku" sadaļā jūs variet atrast tiešraides kotēšanu CFD uz Amerikas un Eiropas akcijām. Jūsu priekšā ir Newmont Mining Corporation (NEM) grafiks. Nav nepieciešams atjaunot Newmont Mining Corporation (NEM) grafiku, jo kotēšana ir atjaunota reālajā laikā. Izmantojiet kotēšanu grafikā, lai novērotu Newmont Mining Corporation (NEM) cenas svārstības un analizētu tā pagātnes datus. Riska brīdinājums: iepriekšējo tirdzniecības darbību rezultāti negarantē tādus pašus rezultātus nākotnē.

Šis NEM grafiks parāta kotēšanu no ārēja avota un to vajadzētu izmantot tikai informatīvā nolūkā. Grafikā NEM atspoguļotie dati var atšķirties no faktiskās tirdzniecības instrumenta kotēšanas vai izpildes cenas kompānijas platformās.

FAQ

Atveriets RoboMarkets tirdzniecības kontu izlemiet kādu daudzumu aktīva iegādāties un tad izveidojiet rīkojumu par Newmont Mining Corporation (NEM) iegādi.

Jūs variet tirgot Newmont Mining Corporation (NEM), izmantojot MetaTrader 4 un MetaTrader 5, vai R StocksTrader platformas.

Jūs variet tirgot Newmont Mining Corporation (NEM) Prime, ECN, Pro vai R StocksTrader kontos.

Populāri instrumenti