Prudential Financial, Inc. (PRU)

Pieejami platformā
MetaTrader 4R StocksTrader
Pieejami kontu tipam
ProECNPrime

PRU specifikācijas

NosaukumsVērtība
1 Pip Size0.01
Size of 1 lot100 contracts
Minimum spread (pips)0
Swap short (%)-3
Swap long (%)-6
Commission150 / mio
Fiksēts plecs1:5
Hedged margin50%
Minimum contract size (lot)0.01
Contract size minimum increment (lot)0.01
Minimum price increment (tick size)0.01
The time of trading session16:31-22:59
Term currencyUSD

Mūsu PRU "Grafiku" sadaļā jūs variet atrast tiešraides kotēšanu CFD uz Amerikas un Eiropas akcijām. Jūsu priekšā ir Prudential Financial, Inc. (PRU) grafiks. Nav nepieciešams atjaunot Prudential Financial, Inc. (PRU) grafiku, jo kotēšana ir atjaunota reālajā laikā. Izmantojiet kotēšanu grafikā, lai novērotu Prudential Financial, Inc. (PRU) cenas svārstības un analizētu tā pagātnes datus. Riska brīdinājums: iepriekšējo tirdzniecības darbību rezultāti negarantē tādus pašus rezultātus nākotnē.

Šis PRU grafiks parāta kotēšanu no ārēja avota un to vajadzētu izmantot tikai informatīvā nolūkā. Grafikā PRU atspoguļotie dati var atšķirties no faktiskās tirdzniecības instrumenta kotēšanas vai izpildes cenas kompānijas platformās.

FAQ

Atveriets RoboMarkets tirdzniecības kontu izlemiet kādu daudzumu aktīva iegādāties un tad izveidojiet rīkojumu par Prudential Financial, Inc. (PRU) iegādi.

Jūs variet tirgot Prudential Financial, Inc. (PRU), izmantojot MetaTrader 4 un MetaTrader 5, vai R StocksTrader platformas.

Jūs variet tirgot Prudential Financial, Inc. (PRU) Prime, ECN, Pro vai R StocksTrader kontos.

Populāri instrumenti